Opcje przeglądania
Liczba styków zwiernych
Liczba styków rozwiernych
Liczba styków przełącznych
Rodzaj napięcia sterowania 1
Szerokość wyrażona liczbą modułów
Rodzaj napięcia zasilania
Napięcie sterowania 1 [V]
Dostępność
Cena
  • od
    do
Kategorie
Promocje
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK

540,00 zł

Cena regularna: 823,00 zł

Najniższa cena: 605,00 zł
szt.

Czym są przekaźniki instalacyjne?

Przekaźnik instalacyjny to przekaźnik elektromagnetyczny znajdujący się w obudowie instalacyjnej. Jego zadaniem jest sterowanie opcjami włącz-wyłącz, które opiera się na układzie zamykania i otwierania obwodu elektrycznego. Dzieje się to za sprawą dwóch głównych elementów przekaźnika: cewki i styków. Po podaniu zasilania na cewkę styki zamykają się lub otwierają - w zależności od tego czy są to styki zwierne, rozwierne czy też przełączne.

 

Przekaźniki instalacyjne - rodzaje

Klienci znajdą u nas najlepszej jakości przekaźniki instalacyjne jednostykowe, dwustykowe oraz trzystykowe, które w prosty sposób można zainstalować dzięki montażowi na szynie DIN. Dodatkowo każdy przekaźnik wyposażony jest w diodę LED informującą o prawidłowym zasilaniu. 

Przekaźniki instalacyjne - dostępni producenci

Dbamy o to, aby nasze produkty zapewniały bezpieczeństwo oraz były najskuteczniejszymi na rynku. Nasze przekaźniki instalacyjne są najlepszej jakości i świetnie sprawdzą się w fabrykach oraz sklepach. Spośród dziesiątek przekaźników znajdujących się w naszym szerokim asortymencie, klienci mogą znaleźć sprzęt czołowych producentów na rynku, m.in.: F&F, ZAMEL, RELPOL, EATON, SIEMENS, HAGER POLO, FINDER, DANFOSS. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium