Kategorie
Promocje
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK

540,00 zł

Cena regularna: 823,00 zł

Najniższa cena: 605,00 zł
szt.

Do czego służą styki pomocnicze? 

Zadaniem styków pomocniczych jest przekazywanie użytkownikowi informacji o tym, jak pracuje dany odbiornik. Rozwiązanie to ma również wiele innych zalet, dla których warto zdecydować się na zastosowanie go w instalacji elektrycznej. Mechanizm podnosi poziom bezpieczeństwa, jeśli chodzi o korzystanie z różnego typu urządzeń. Styki pomocnicze działają zarówno podczas normalnej pracy, jak i również wtedy, gdy dochodzi do przeciążeń elektrycznych - elementy te świetnie sprawdzają się przy napięciach zmiennych oraz stałych.

 

Styki pomocnicze – produkty w ofercie Zpradem.pl 

Każdy element instalacji elektrycznej powinien być wykonany z najwyższej jakości materiałów po to, by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o styki pomocnicze. Jakościowe elementy dostarczane przez nas sklep znajdą zastosowanie zarówno w fabrykach, jak i w domach prywatnych, warsztatach lub pomieszczeniach gospodarczych. Oferujemy styki pomocnicze z montażem bocznym oraz warianty przeznaczone do montażu czołowego. Oprócz wersji podstawowej z czterema biegunami, w naszym sklepie znaleźć można również bloki styków pomocniczych, w tym bloki wzbogacone o korpus mocujący. Łatwość montażu i solidne materiały, to cechy, którymi charakteryzują się dostępne w sklepie Zpradem.pl styki pomocnicze. Oferowane przez nas zamówienia hurtowe pozwalają firmom lub fabrykom nabyć większe liczby elementów w korzystnych cenach. 

Styki pomocnicze od sprawdzonych producentów 

O jakości elementów instalacji elektrycznej decydują nie tylko materiały, ale też właściwe wykonanie, dlatego oferujemy konsumentom styki pomocnicze najlepszych producentów. Współpracujemy z markami takimi jak Eaton – irlandzki gigant obecny na rynku już od ponad stu lat, francuski Schneider Electric cieszący się zaufaniem klientów w bardzo wielu krajach na świecie, czy Siemens - międzynarodowy koncern z siedzibą w Warszawie. Elementy od znanych producentów są gwarancją jakości i bezpieczeństwa. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium