Kategorie
Promocje
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK

540,00 zł

Cena regularna: 823,00 zł

Najniższa cena: 605,00 zł
szt.

Automaty schodowe - do czego służą? 

Automaty schodowe służą do utrzymywania włączonego oświetlenia korytarzowego, klatek schodowych lub innych miejsc przez określony czas. Po jego upływie oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone. 

 

Automaty schodowe - rodzaje 

Dzięki różnorodności asortymentu, w naszym sklepie elektronicznym można znaleźć automaty schodowe, które sprostają każdemu zadaniu. Najczęściej wybieranymi przez klientów w zamówieniach hurtowych są automaty schodowe: do puszki, tablicowe, z funkcją ogranicznika mocy, z przeciwblokadą, z funkcją centralnego sterowania, z sygnalizacją wyłączenia oświetlenia, z sygnalizacją wyłączenia oświetlenia i przeciwblokadą, z ogranicznikiem poboru mocy, czasowe. 

Każdy z tych rodzajów działa nieco inaczej. Przykładowo automaty schodowe tablicowe utrzymują włączone oświetlenie (np. w klatkach schodowych lub urządzeniach) przez określony czas, a po jego upływie - wyłączają je. 

Automaty schodowe - gwarancja bezpieczeństwa 

Chcemy, aby nasze produkty były niezawodne oraz dawały użytkownikowi gwarancję bezpieczeństwa, dlatego w tym zakresie stawiamy na czołowych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że automaty schodowe spełniają wszelkie normy i wymagania oraz posiadają właściwe certyfikaty, dające pewność niezawodności i najlepszej jakości. W naszym asortymencie można zapoznać się z ofertą takich producentów jak: F&F, ZAMEL, ETI, EATON, POLLIN, HAGER POLO, ORNO POLSKA, LEGRAND. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium