Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kable i przewody - do czego służą? 

Kable i przewody różnią się tym, że te pierwsze używane są wyłącznie w instalacjach zewnętrznych, natomiast te drugie służą do tworzenia instalacji wewnątrz budynku. Dodatkowo, w zależności od wykorzystania, mogą być elementami obwodów elektrycznych lub specjalnych sieci. Zastosowanie każdego z nich sprawia, że są odpowiednio oznaczone oraz stworzone w taki sposób, aby jak najlepiej spełniały swoje funkcje i oczekiwania klientów. 

Kategoria Kable i przewody została stworzona specjalnie dla klientów, którzy potrzebują różnego rodzaju produktów do wykonania odpowiedniej dla ich potrzeb instalacji lub sieci. Dlatego też posiadamy najlepszej jakości kable i przewody, które spełniają wszelkie normy na rynku elektrycznym oraz posiadają odpowiednie certyfikaty, potwierdzające bezpieczeństwo używania danego produktu. 

 

Kable i przewody - podkategorie i asortyment 

Posiadamy szeroki asortyment artykułów elektrycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagającego klienta. Produkty w naszym sklepie podzieliliśmy na kategorie oraz podkategorie w celu zapewnienia przejrzystości podczas wyszukiwania potrzebnych artykułów. Wśród podkategorii działu Kable i przewody można znaleźć m.in.: 

  • kable i przewody telekomunikacyjne - w tej podkategorii można znaleźć liczne kable stworzone z myślą o sieciach lokalnych, których zadanie związane jest z transmisją oraz przesyłaniem danych. Począwszy od kabli krosowych światłowodowych, poprzez wstążkowe, a skończywszy na sieciach BUS i PROFIBUS. W tej podkategorii można znaleźć: adaptery-rozdzielacze, kable do sieci PROFIBUS, kable krosowe patchcord, i wiele więcej. 
  • przewody instalacyjne - w tej grupie znajdują się przewody niezbędne do stworzenia sieci elektrycznej wewnątrz budynków mieszkalnych lub innych powierzchni użytkowych. Podkategoria podzielona jest na przewody jednożyłowe, wielożyłowe płaskie, wielożyłowe okrągłe oraz wielożyłowe wtynkowe. Wśród nich znajdują się: BiT Install, przewody instalacyjne multi-standard, przewody gumowe, przewody instalacyjne BiTOne, i inne. 

Ponadto pozostałe podkategorie to: kable i przewody sterownicze i sygnalizacyjne, specjalistyczne, do odbiorników ruchomych i przenośnych, przyłączeniowe zasilające, multimedialne, energetyczne, bezhalogenowe i ognioodporne. Dodatkowo w sklepie online z Zpradem.pl posiadamy przedłużacze i listwy zasilające oraz maty i kable grzejne.  

Kable i przewody - producenci 

W głównej kategorii, jaką jest Kable i przewody, można znaleźć produkty najlepszych producentów na rynku elektrycznym. Stawiamy na bezpieczeństwo użytkowania oraz jakość wykonania i funkcjonalność produktów, dlatego starannie dobieramy urządzenia, jakie chcemy dystrybuować w naszej hurtowni. Tym samym klienci mogą u nas znaleźć urządzenia takich producentów jak: ACAR, ASSMANN, BITNER, BRENNENSTUHL, DAMIR, AS-SCHWABE, DELOCK, DEVI, ELEKTRO-PLAST OPATÓWEK, ELTRIM KABLE, EMOS, GOOBAY, GRUPA TOPEX, HELUKABEL, HELUKABEL Nexas, IGUS, LANBERG, LAPP KABEL, LIBOX, MADEX,TEXSIM. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium