Kategorie
Promocje
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK

540,00 zł

Cena regularna: 823,00 zł

Najniższa cena: 605,00 zł
szt.

Zegary sterujące analogowe i cyfrowe - do czego służą?

Zegary sterujące służą do określania przez użytkownika czasu działania urządzenia podłączonego do zegara. Zegary sterujące dzielimy na dwie grupy – analogowe i cyfrowe. W analogowych, jak sama nazwa wskazuje, czas ustalany jest mechanicznie, za pomocą tarczy posiadającej odpowiedni przedział czasowy, natomiast w cyfrowych – przy pomocy elektronicznego panelu.  

Internetowa hurtownia elektryczna Zpradem.pl oferuje zegary sterujące analogowe i cyfrowe o różnych parametrach, które znajdą zastosowanie w wielu sytuacjach. W zależności od potrzeb, możemy wybierać między produktami, które nie tylko różnią się sterowaniem, ale i zasadą działania.  

 

Zegary sterujące analogowe i cyfrowe

Zegary sterujące analogowe i cyfrowe w Zpradem.pl 

Zegary sterujące analogowe i cyfrowe dostępne w naszym sklepie to szeroki wybór produktów najlepszej jakości. Oferujemy m.in. zegary sterujące:  

  • cyfrowe astronomiczne dwukanałowe,  
  • astronomiczne jednokanałowe z programowalną przerwą nocną,  
  • cyfrowe tygodniowe jednokanałowe,  
  • cyfrowe sterownicze,  
  • analogowe,  
  • cyfrowe jednokanałowe dwumodułowe,  
  • elektroniczne.  

Warto zwrócić uwagę nie tylko na programatory czasowe (analogowe i cyfrowe), ale i na astronomiczne zegary sterownicze, które działają zgodnie z wschodem i zachodem Słońca. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy urządzeń działających w systemie dobowym, czy np. tygodniowym, w naszej hurtowni znajdziemy zegary sterujące odpowiadające potrzebom klientów. Dostępne są także różne warianty produktów (jedno- lub dwukanałowe). 

Zegary sterujące analogowe i cyfrowe najlepszych producentów 

W ofercie posiadamy jakościowe zegary sterujące w najlepszych cenach. Produkty od renomowanych producentów to gwarancja niezawodności, bezpieczeństwa oraz najlepszej jakości wykonania. W naszym asortymencie można znaleźć produkty takich producentów jak: ZAMEL, BEMKO, ELS, EMOS, KANLUX, F&F, FINDER, BRENNENSTUHL, ORNO POLSKA, EATON, HAGER POLO, LEGRAND, REDS, RABBIT, ETI, AUTONICS, SCHNEIDER ELECTRIC, DPM, NOVATEK-ELECTRO. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium