Promocje
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK

540,00 zł

Cena regularna: 823,00 zł

Najniższa cena: 605,00 zł
szt.

Przekaźniki - niezbędne elementy w dostarczaniu prądu 

Przekaźniki to elektromechaniczne urządzenia przełączające, które służą do sterowania przepływem energii elektrycznej w silnikach, światłach i innych urządzeniach elektrycznych. Służą one przede wszystkim do włączania i wyłączania prądu.  

Przekaźniki zapewniają wiele korzyści, takich jak: zwiększone bezpieczeństwo, zapobieganie przypadkowym kontaktom z obwodami pod napięciem oraz możliwość sterowania wieloma obwodami bez dodatkowego sprzętu. 

Przekaźniki - szeroki wybór urządzeń 

Przekaźniki to przełączniki elektryczne, które zapewniają małą moc i szybkie przełączanie w celu kontrolowania większych prądów elektrycznychIstnieje wiele różnych typów przekaźników, z których każdy nadaje się do określonego celu: 

  • przekaźnik kontroli prądu różnicowego - monitoruje przepływ prądu przez urządzenie i podejmuje działania naprawcze w przypadku wystąpienia problemu z prądem, takiego jak zwarcie lub przeciążenie, 
  • przekaźnik kontroli poziomu cieczy - to element służący do sterowania przepływem cieczy, gazu i pary w układzie zamkniętym. jest wyzwalany automatycznie przez poziom płynu w zbiorniku lub pojemniku, 
  • obejmy i wyrzutnie do gniazd przekaźnikowych - zaciski i wyrzutnie to urządzenia przeznaczone do bezpiecznego przytrzymywania gniazd, które następnie służą do przytrzymywania kabli elektrycznych; występują w różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od rodzaju gniazda, które będą zabezpieczać, 
  • przekaźniki czasowe - znajdują się odpowiednio w budynkach mieszkalnych lub komercyjnych; przekaźnik czasowy kontroluje ilość energii dostarczanej do urządzenia poprzez otwieranie i zamykanie przełącznika w określonych odstępach czasu (sterowanych sygnałami czasowymi), 
  • przekaźniki przemysłowe - to urządzenia powszechnie używane do przełączania mocy różnych silników elektrycznych, pomp i innych maszyn; urządzenia te są przydatne, ponieważ mogą obsługiwać wysokie obciążenia i napięcia, z którymi kontakt byłby niebezpieczny dla człowieka, 
  • przekaźniki interfejsowe - to moduły, które zastępują połączenia przekaźnikowe technologią elektromagnetyczną lub półprzewodnikową; ten typ przekaźnika może być używany do przesyłania informacji cyfrowych z jednego obwodu do drugiego. 

Oprócz wyżej wymienionych urządzeń, w hurtowni elektrycznej Zpradem.pl można znaleźć takie produkty jak przekaźniki miniaturowe czy przekaźniki kontroli napięcia. 

Przekaźniki w atrakcyjnych cenach od znanych producentów 

Hurtownia elektryczna Zpradem.pl to dostawca zarówno dla producentów, jak i hobbystów. Dzięki ponad stu tysiącom różnych rodzajów produktów i całodobowej obsłudze klienta nie można być pewnym najwyższej jakości. 

Sklep internetowy oferuje artykuły tylko sprawdzonych i najlepszych producentów, a są to między innymi: Schneider Electric, Finder, Phoenix Contact czy polska firma Relpol, która niedawno zdobyła złoty medal na Międzynarodowych Targach Energetyki.  

Każdy produkt w hurtowni elektrycznej Zpradem.pl objęty jest dwuletnią gwarancją producenta oraz 14-dniowym okresem zwrotu bez podania przyczyny. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium