Kategorie
Promocje
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK

540,00 zł

Cena regularna: 823,00 zł

Najniższa cena: 605,00 zł
szt.

Czym są wyzwalacze wzrostowe? 

Wyzwalacz wzrostowy - jak wskazuje na to jego nazwa - aktywuje się przy wzroście napięcia. Aparat zadziała, gdy na stykach wyzwalacza pojawi się napięcie. Przeciwnie działają wyzwalacze zanikowe – reagują, gdy napięcie zanika. 

Wyzwalacze wzrostowe w naszej hurtowni elektrycznej to produkty najwyższej jakości, od najlepszych producentów. Oferujemy różne modele wyzwalaczy, dopasowane do potrzeb użytkowników. To produkty o różnej mocy, przeznaczone zarówno do zasilania prądem stałym, jak i zmiennym. 

 

Wyzwalacze wzrostowe w Zpradem.pl 

W naszym sklepie online dostępny jest m.in.: 

  • wyzwalacz wzrostowy 100-415V AC do wyłącznika mocy, 
  • wyzwalacz wzrostowy 100-415V AC/DC odpowiedni do rozłącznika, 
  • wyzwalacz napięciowy 230V AC. 

To produkty najwyższej jakości, które zabezpieczają sieć elektryczną przed niespodziewanym wzrostem napięcia i jego skutkami.  

Oferujemy także wyzwalacze zanikowe, które chronią instalację w przypadku spadku lub zaniku napięcia. W zależności od wybranego produktu, wyzwalacze zanikowe są odpowiednie do wyłącznika silnikowego bądź wyłącznika mocy. 

Wyzwalacze wzrostowe od najlepszych producentów 

Wyzwalacze wzrostowe w sklepie online Zpradem.pl to jakościowe urządzenia wiodących marek, dostępne w najlepszych cenach. Oferujemy wyzwalacze producentów takich jak: SCHNEIDER ELECTRIC, EATON, KANLUX, SIEMENS, ETI, ABB. Większość naszych produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin, a duża dostępność urządzeń sprawia, że bez problemów zaopatrzą się u nas zarówno klienci indywidualni, jak chcący kupić więcej sztuk danego modelu wyzwalacza wzrostowego. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium