Opcje przeglądania
Rodzaj napięcia sterowania 1
Rodzaj napięcia zasilania
Liczba styków przełącznych
Liczba styków rozwiernych
Szerokość wyrażona liczbą modułów
Kategorie

Czym są przekaźniki impulsowe? 

Przekaźnik bistabilny (impulsowy) jest elementem sterującym, generującym impuls do instalacji oświetleniowej. Na wskutek wspomnianego impulsu, oświetlenie włącza się lub gaśnie, w zależności od budowy i zastosowania przekaźnika.

Na rynku dostępne są również przekaźniki impulsowe włącz/wyłącz. Są to najprostsze formy przekaźników, generują impuls włączający i wyłączający. Zarówno włączenie, jak i wyłączenie oświetlenia wymaga wciśnięcia klawisza.

Poza przekaźnikami impulsowymi włącz/wyłącz można spotkać się również z tymi, które posiadają wbudowany wyłączniki czasowy. Są to urządzenia, które generują wyłącznie impulsu załączającego oświetlenie. Wyłączenie oświetlenia następuje po pewnym czasie i to w pełni automatycznie.

 

Przekaźniki impulsowe – rodzaje 

Nasza hurtownia elektryczna zapewni wyposażenie dla sklepów i fabryk w najwyższej jakości przekaźniki impulsowe instalacyjne, dwuskładnikowe, grupowe oraz impulsowe ze ściemniaczem. Dostępne są także przekaźniki bistabilne beznapięciowe, napięciowe i uniwersalne. Każdy z tych rodzajów przekaźników ma nieco inne działanie, przykładowo przekaźniki impulsowe grupowe pozwalają na jednoczesne wyłączenie lub włączenie wszystkich odbiorników podłączonych do przekaźników za pomocą przycisków sterujacych. Dodatkowo produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanych producentów, co świadczy o ich wysokiej jakości wykonania oraz daje gwarancję bezpieczeństwa podczas użytkowania. 

Producenci 

Dzięki bogatemu asortymentowi sprostamy potrzebom każdego sklepu oraz zrealizujemy hurtowe zamówienia. Zpradem.pl udostępnia urządzenia wielu czołowych producentów, dlatego w naszej ofercie można znaleźć najlepszej jakości przekaźniki impulsowe samych topowych firm na rynku, a dokładnie: F&F, HAGER POLO, Schneider Electric, LEGRAND, EATON, FINDER, ZAMEL, POLLIN, AEG, SIEMENS, GE POWER, ETI. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium