Kategorie
Promocje
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK
Ogranicznik przepięć B+C Typ 1+2 4P 12,5kA SPBT12-280/4 158331_MK

540,00 zł

Cena regularna: 823,00 zł

Najniższa cena: 605,00 zł
szt.

Czym są przekaźniki impulsowe? 

Przekaźnik bistabilny (impulsowy) jest elementem sterującym, generującym impuls do instalacji oświetleniowej. Na wskutek wspomnianego impulsu, oświetlenie włącza się lub gaśnie, w zależności od budowy i zastosowania przekaźnika.

Na rynku dostępne są również przekaźniki impulsowe włącz/wyłącz. Są to najprostsze formy przekaźników, generują impuls włączający i wyłączający. Zarówno włączenie, jak i wyłączenie oświetlenia wymaga wciśnięcia klawisza.

Poza przekaźnikami impulsowymi włącz/wyłącz można spotkać się również z tymi, które posiadają wbudowany wyłączniki czasowy. Są to urządzenia, które generują wyłącznie impulsu załączającego oświetlenie. Wyłączenie oświetlenia następuje po pewnym czasie i to w pełni automatycznie.

 

Przekaźnik bistabilny BIS-412P Przekaźnik bistabilny BIS-412P
Producent: F&F
Cena: 86,40 zł
szt.
zobacz więcej

Przekaźniki impulsowe – rodzaje 

Nasza hurtownia elektryczna zapewni wyposażenie dla sklepów i fabryk w najwyższej jakości przekaźniki impulsowe instalacyjne, dwuskładnikowe, grupowe oraz impulsowe ze ściemniaczem. Dostępne są także przekaźniki bistabilne beznapięciowe, napięciowe i uniwersalne. Każdy z tych rodzajów przekaźników ma nieco inne działanie, przykładowo przekaźniki impulsowe grupowe pozwalają na jednoczesne wyłączenie lub włączenie wszystkich odbiorników podłączonych do przekaźników za pomocą przycisków sterujacych. Dodatkowo produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanych producentów, co świadczy o ich wysokiej jakości wykonania oraz daje gwarancję bezpieczeństwa podczas użytkowania. 

Producenci 

Dzięki bogatemu asortymentowi sprostamy potrzebom każdego sklepu oraz zrealizujemy hurtowe zamówienia. Zpradem.pl udostępnia urządzenia wielu czołowych producentów, dlatego w naszej ofercie można znaleźć najlepszej jakości przekaźniki impulsowe samych topowych firm na rynku, a dokładnie: F&F, HAGER POLO, Schneider Electric, LEGRAND, EATON, FINDER, ZAMEL, POLLIN, AEG, SIEMENS, GE POWER, ETI. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium