Czym jest automatyka? 

Automatyka i jej elementy, mają za zadanie maksymalnie uprościć korzystanie z wielu urządzeń elektronicznych, optymalizować ich pracę oraz minimalizować ryzyko usterki. Elementy automatyki są wykorzystywane w fabrykach, biurach, budynkach użyteczności publicznej i wszędzie tam, gdzie pracuje wiele nowoczesnych urządzeń. Co wchodzi w skład automatyki? Pojęcie to jest bardzo szerokie, sporo jest też elementów, które można do niego dopasować. Częścią automatyki są między innymi kable przyłączeniowe, sterowniki i oprogramowanie, przekaźniki programowalne, moduły wejść i wyjść oraz inne elementy, których zadaniem jest ułatwienie użytkownikom korzystania z komputerów, laptopów i innych tego typu urządzeń oraz do sterowania maszynami i optymalizowania ich pracy. Bogaty wybór rozwiązań związanych z automatyką w niskich cenach, klienci znajdą w naszej hurtowni elektrycznej, oferującej zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną.

 

Automatyka elektryczna

Jednostka centralna DEVELOPER mH-DEVELOPER Jednostka centralna DEVELOPER mH-DEVELOPER
Producent: F&F
Cena: 4 143,60 zł
szt.
zobacz więcej

Automatyka w niskich cenach – moduły, zasilacze, sterowniki… 

Nasz sklep daje konsumentom bardzo duży wybór jeśli chodzi o automatykę. Niskie ceny naszych produktów idące w parze z wysoką jakością to kolejny powód, dla którego warto nabyć elementy automatyki właśnie u nas. Co można u nas znaleźć? 

  • Sterowniki PLC w tym moduły podstawowe, moduły rozszerzeń, sterowniki logiczne, sterowniki programowalne o 12 lub 26 wejściach, wtyczki i inne rozwiązania, służące do łatwego sterowania maszynami. 
  • Przekaźniki programowalne – rozwiązania pozwalające na szybkie i proste sterowanie wieloma systemami w budynkach, w tym klimatyzacji, czy ogrzewania. W tej kategorii dostępne są rozwiązania, takie jak: przekaźnik bezpieczeństwa, przekaźnik programowalny 230 V, czy przekaźnik programowalny 24V DC. 
  • Moduły wejść/wyjść – elementy te służą do podłączania wielu urządzeń; w naszym sklepie klienci znajdą rozwiązania, takie jak: moduł czterech wejść analogowych, moduł wejść binarnych z ośmioma otworami, moduł wejść przekaźnikowych, programowalny dwukanałowy i wiele innych. 
  • Moduły komunikacyjne w tym konwertery sygnałów, jednostki centralne i interfejsy cyfrowe. 
  • Zasilacze – impulsowane, stabilizowane, moduły zasilające. 
  • Panele i terminale – wyświetlacze tekstowe z klawiaturą, moduły terminali, panele operatorskie. 
  • Kable połączeniowe – kable i przewody umożliwiające podłączenie do źródła zasilania lub odczytu, dowolnych urządzeń. 
  • Moduły i karty pamięci
  • Oprogramowanie

Oprócz tego oferujemy także szereg akcesoriów do automatyki, które jeszcze bardziej usprawnią pracę.  

Automatyka – rozwiązania od topowych producentów 

Wszystkie dostępne u nas elementy automatyki pochodzą od znanych i cenionych firm, takich jak: EATON, Schneider Electric, Siemens, Zamel czy WAGO. Automatyka najlepszych producentów daje pewność, że nabyte urządzenia będą służyły długo i bezawaryjnie, oraz że są bezpiecznym rozwiązaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium