Do czego służą przekaźniki czasowe? 

Przekaźniki czasowe służą do opóźniania wyłączenia lub załączenia obwodu danego urządzenia. W zależności od rodzaju urządzenia mogą wykonywać jedną z tych funkcji lub obydwie. Ten rodzaj przekaźników cechuje możliwość rozłączania oraz łączenia ich ze sobą tzw. modułowość. Taki zabieg pozwala na tworzenie bardziej skomplikowanych opóźnień układów. Samo wykorzystanie przekaźników czasowych jest bardzo szerokie, a ich zastosowanie możemy spotkać zarówno w urządzeniach codziennego użytku jak i w automatyce przemysłowej. 

Tego rodzaju przekaźniki można podzielić na jednofunkcyjne, dwufunkcyjne, wielofunkcyjne oraz uniwersalne. W naszym sklepie oferujemy przekaźniki w niskich cenach, jednak będące najlepszej jakości oraz pochodzące od wiodących producentów na rynku. 

 

Przekaźniki czasowe – produkty 

W ofercie hurtowni Zpradem.pl można znaleźć przekaźniki czasowe z opóźnionym załączeniem i/lub wyłączeniem, wielofunkcyjne, z opóźnionym odpadaniem, cykliczne, funkcyjne, z podtrzymaniem po zaniku zasilania, asymetryczne, analogowe. Ponadto w naszej ofercie są dostępne wyłączniki czasowe elektryczne i mechaniczne, cyfrowe przekaźniki czasowe oraz moduły czasowe dwufunkcyjne. Proponujemy także przyjrzenie się przekaźnikom czasowym schodowym, które służą do utrzymywania włączonego oświetlenia na zaprogramowany czas. Po jego upływie światło automatycznie się "wyłącza”.Tego typu przekaźniki są używane zazwyczaj na klatkach schodowych. 

Przekaźniki czasowe – producenci 

W naszej ofercie klienci mogą znaleźć szeroki zakres urządzeń najlepszych producentów na rynku elektrycznym, m.in.: F&F, ZAMEL, RELPOL, SIEMENS, EATON, SCHNEIDER ELECTRIC, LOVATO, FINDER, HAGER POLO, NOVATEK-ELECTRO, Aniro LSiS, Autonics, BEMKO, DANFOSS, ELKO EP POLAND, ETI-POLAM, LEGRAND, POLLIN. Innowacyjne oraz autorskie rozwiązania danych producentów sprawiają, że ich urządzenia są niezawodne, a przede wszystkim spełniają wszelkie normy i posiadają liczne certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium