Do czego służą przekaźniki miniaturowe? 

W zależności od typu przekaźników, ich rolą jest wzmacnianie sygnału lub, dzięki swojej budowie, przekazanie większego obciążenia. Najczęściej montuje się je w układach sterujących różnego rodzaju wyłącznikami zmierzchowymi, oświetleniach i w innych automatycznych systemach. Zpradem.pl posiada najlepszej jakości przekaźniki miniaturowe, które zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji pod względem żywotności i bezpieczeństwa. 

 

Przekaźniki miniaturowe – rodzaje 

Najbardziej popularne rodzaje przekaźników miniaturowych znajdujące się w naszym sklepie internetowym to: 

  • przekaźniki przemysłowe - świetnie się sprawdzają jako sterowniki regulujące pracę różnego rodzaju urządzeń, np. kaloryferów; są używane w miejscach, gdzie napięcie obwodu wynosi 5 V, 
  • moduły przekaźnikowe - używane do sterowania urządzeniami o dużym poborze prądu oraz do sygnalizowania stanów w systemach alarmowych; dodatkowo stosowane są w instalacjach o niskim napięciu, 
  • przekaźniki bistabilne – to urządzenia dzięki którym można wyłączać lub włączać obwód elektryczny w kilku miejscach. 

Nasza hurtownia elektryczna w tej podkategorii oprócz wyżej wymienionych rodzajów przekaźników miniaturowych oferuje również: przekaźniki czasowe jednofunkcyjne, elektromagnetyczne, interfejsowe oraz do płytki drukowanej. Dodatkowo w ofercie proponujemy przekaźnikowe moduły sprzęgające. Dzięki tak obszernemu asortymentowi jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdego klienta w potrzebne mu urządzenia. 

Przekaźniki miniaturowe czołowych producentów 

Hurtownia elektryczna Zpradem.pl stawia na producentów urządzeń elektrycznych, którzy zdecydowanie wyróżniają się najlepszą jakością swoich produktów na danym rynku. Dzięki temu mamy pewność, że produkty, które sprzedajemy są w pełni bezpieczne w użyciu oraz będą służyć klientom przez długie lata. W ofercie naszego sklepu można znaleźć takie marki jak: BLOW, RELPOL, FINDER, PHOENIX CONTACT, SCHNEIDER ELECTRIC, ZAMEL, WAGO. Ich przekaźniki miniaturowe oprócz szeregu certyfikatów bezpieczeństwa wyróżnia również wysoki poziom wykonania, który zdecydowanie przekłada się na żywotność urządzenia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium