Przekaźniki interfejsowe – funkcje 

Do podstawowych zadań przekaźników interfejsowych, należy separacja wejścia oraz wyjścia w aplikacjach wyposażonych w sterowniki PLC. Przekaźniki oddzielają również obwody wykonawcze od sterujących. Elementy te pozwalają na bezpieczne użytkowanie wielu urządzeń, chroniąc przed przeciążeniami i przepięciami i umożliwiając jednocześnie łączenie różnego rodzaju napięć. Wyposażenie instalacji w przekaźnik interfejsowy to swoista gwarancja stabilnej pracy, podłączonych do danego źródła energii maszyn. Co wyróżnia dostępne w sklepie Zpradem.pl przekaźniki interfejsowe? Przede wszystkim niskie ceny i bogaty wybór modeli.

 

Najlepszej jakości przekaźniki interfejsowe – produkty Zpradem.pl 

Jednym z ważniejszych elementów instalacji elektrycznej są przekaźniki interfejsowe. Zamówienia hurtowe, oferowane przez sklep Zpradem.pl, pozwalają firmom na nabycie dużej liczby elementów, w korzystnej cenie. W naszej hurtowni elektrycznej klienci znajdą między innymi:  

  • przekaźnik interfejsowy o pojedynczym styku ze spolaryzowanym napędem,  
  • przekaźnik interfejsowy kompletny z gniazdem,  
  • przekaźnik interfejsowy z jednym stykiem przełącznym, niespolaryzowany.  

Oprócz wymienionych modeli, w kategorii dostępny jest także przekaźnik interfejsowy z połączeniem wtykowym płaskim czy przekaźnik interfejsowy o śrubowym rodzaju połączenia elektrycznego i napięciu sterowniczym AC. 

Producenci przekaźników interfejsowych 

Jeśli chodzi o elementy instalacji elektrycznej, bardzo ważny jest wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowników oraz maszyn podpiętych do instalacji. Co jeszcze się liczy? Długa żywotność produktu. Dostępne u nas przekaźniki interfejsowe, spełniają wszystkie warunki dzięki temu, że pochodzą od znanych i cenionych producentów. Klienci znajdą u nas przekaźniki interfejsowe marek takich jak: Relpol, Schneider Electric o ponad 150-letniej historii, czy Siemens cieszący się uznaniem w wielu krajach świata. Produkty znanych i cenionych firm to swoista gwarancja wieloletniego użytkowania. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium