Do czego służą przekaźniki półprzewodnikowe? 

Przekaźnik półprzewodnikowy, podobnie do jego elektromechanicznego odpowiednika, ma za zadanie włączać i wyłączać obwody elektryczne. Przekaźniki półprzewodnikowe wykorzystują do tego zupełnie inne procesy fizyczne, wykonują też sterowanie bezstykowe. Do głównych zadań przekaźników półprzewodnikowych należy separacja galwaniczna i przetwarzanie sygnałów między obwodami, które zostały rozdzielone. Modele półprzewodnikowe cechują się krótkim czasem reakcji oraz cichą pracą. Niskie ceny oraz możliwość zamówień hurtowych to dodatkowe atuty, dla których warto rozważyć ofertę hurtowni Zpradem.pl.

 

Przekaźniki półprzewodnikowe dla fabryk, sklepów i klientów detalicznych 

W sklepie elektrycznym Zpradem.pl dostępnych jest bardzo wiele modeli przekaźników półprzewodnikowych. Hurt skierowany jest w stronę firm, oferujemy też sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych. Wśród dostępnych u nas rozwiązań na szczególną uwagę zasługuje:  

  • przekaźnik półprzewodnikowy o napięciu sterowniczym DC,  
  • przekaźnik półprzewodnikowy trójfazowy z napięciem sterowniczym AC/DC,  
  • przekaźnik półprzewodnikowy jednofazowy ze znamionowym prądem obciążenia w kategorii AC – 1, 2 [A].  

Oprócz tego klienci znajdą u nas przekaźnik półprzewodnikowy interfejsowy o zakresie napięcia pracy od 24 do 253 [V] i wiele innych modeli. 

Przekaźniki półprzewodnikowe najlepszych producentów 

Nasza hurtownia elektryczna udostępnia konsumentom wyłącznie produkty pochodzące z oferty znanych firm. Dbamy w ten sposób nie tylko o swoją renomę, ale też o bezpieczeństwo użytkowników. Klienci znajdą u nas przekaźniki półprzewodnikowe w niskich cenach od firm, takich jak Finder, Phoenix Contact, Relpol czy Carlo Gavazzi. Nabycie elementu instalacji elektrycznej od znanego producenta jest nie tylko bezpieczne, ale gwarantuje też długą żywotność produktu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium