Do czego służą przekaźniki programowalne? 

Przekaźniki programowalne to małe, niepozorne urządzenia, które służą do rozwiązywania prostych zadań z zakresu automatyki. Wykorzystuje się je np. do zarządzania parkingiem, który ma ograniczoną liczbę miejsc (automatyczne liczenie dostępnych miejsc oraz informowanie o tym na podłączonym telebimie), do sterowania schodami ruchomymi, a także systemami oświetlania i klimatyzacji wewnątrz budynków. 

Każdy przekaźnik składa się z trzech części: 

  • moduł wejściowy, 
  • jednostka centralna, 
  • moduł wyjściowy. 

Przekaźniki programowalne w asortymencie Zpradem.pl  

Internetowa hurtownia Zpradem.pl oferuje szeroki asortyment urządzeń programowalnych 

W sklepie elektrycznym znajdują się m.in. takie produkty jak: 

  • przekaźnik bezpieczeństwa - jego zadaniem jest odłączenie zasilania w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia operatora albo uszkodzenia maszyn, 
  • przekaźnik zdalnego sterowania - jest to urządzenie, które przekazuje sygnał z pilota do odbiornika na duże odległości, co bardzo usprawnia pracę. 

Oprócz wyżej wymienionych urządzeń, w hurtowni elektrycznej Zpradem.pl można znaleźć takie produkty jak podstawa bazowa czy przekaźnik programowalny bezpieczeństwa. 

Przekaźniki programowalne najlepszych producentów w niskich cenach 

Hurtownia elektryczna Zpradem.pl dba o komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego oferuje produkty wyłącznie najlepszych i cenionych na rynku producentów 

W ofercie można znaleźć polską firmę Relpol, która niedawno zdobyła złoty medal na Międzynarodowych Targach Energetyki, Schneider Electric - francuską firmę o ponad stuletniej historii, Eaton, Siemens czy F&F.  

Każdy produkt w hurtowni elektrycznej Zpradem.pl objęty jest dwuletnią gwarancją producenta, dzięki czemu klient może mieć pewność, że w razie problemów ze sprzętem, uzyska potrzebną pomoc. Dodatkowo, każde zamówienie online można zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium