Do czego służą przekaźniki przemysłowe? 

Przekaźniki przemysłowe znalazły zastosowanie w przemyśle maszynowym, w układach automatyki energetycznej oraz przemysłowej. Ich głównym zadaniem jest przekazywanie odpowiedniego napięcia oraz sygnału.  

Przekaźniki przemysłowe

Rodzaje przekaźników przemysłowych 

Dwa najpopularniejsze rodzaje przekaźników przemysłowych występujących w naszej ofercie to: 

  • przekaźniki miniaturowe - znaleziono ich zastosowanie w systemach alarmowych oraz automatyce przemysłowej, 
  • przekaźniki czasowe - służą do sterowania czasowego w wentylacjach, sygnalizacjach, ogrzewaniach itd. 

W sklepie Zpradem.pl można realizować zamówienia hurtowe dla fabryk i firm, a wśród szerokiej oferty przekaźników przemysłowych można znaleźć także: przekaźniki przemysłowe z podstawką, separacyjne, elektromagnetyczne, elektroniczne, plug-in, przełączające, bezzwłoczne, interfejsowe, osobne oraz. pomocnicze. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu tego rodzaju urządzeń jesteśmy w stanie zaopatrzyć zarówno sklepy jak i fabryki. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. 

Producenci przekaźników przemysłowych 

W tej kategorii urządzeń można znaleźć przekaźniki przemysłowe takich producentów jak: FINDER, WEIDMULLER, RELPOL, F&F, SCHNEIDER ELECTRIC, WAGO, PHOENIX CONTAC, SIEMENS. Jak widać stawiamy na najlepszych producentów na rynku, a to dlatego, że wiemy jak bardzo ważne jest, aby urządzenia były bezpieczne w użytkowaniu oraz niezawodne przez długie lata. Tym samym w naszej szerokiej ofercie posiadamy certyfikowane przekaźniki, których staranne wykonanie z najlepszych materiałów sprawia, że są najchętniej wybieranymi spośród tego rodzaju urządzeń. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium