Przekaźnik kontroli napięcia – co to za urządzenie? 

Korzystanie z różnego typu czujników i przekaźników kontroli, jest dziś całkowicie naturalne. Przekaźniki stosuje się nie tylko w przemyśle, fabrykach i wielkich halach poprodukcyjnych. Coraz częściej w domach prywatnych spotykane są przekaźniki kontroli napięcia. Dlaczego warto mieć przekaźnik kontroli napięcia? Przede wszystkim chroni on przed awariami urządzeń podłączonych do danej instalacji, powstałych na skutek zbyt dużego napięcia lub wypadnięcia fazy. Zamówienia hurtowe proponowane przez sklep Zpradem.pl skierowane są w stronę firm, oferujemy też sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych.  

 

Modele przekaźników kontroli napięcia w Zpradem.pl 

Bezpieczeństwo i ochrona przed awariami to coś, co jest w stanie zapewnić użytkownikom przekaźnik kontroli napięcia. Sklep elektryczny Zpradem.pl oferuje konsumentom szeroki wybór modeli. W naszym sklepie klienci znajdą między innymi:  

  • jednofazowy przekaźnik kontroli napięcia, z jednym stykiem przełącznym,  
  • trójfazowy przekaźnik kontroli napięcia o minimalnej, regulowanej zwłoce czasowej przy podaniu zasilania 0,1 [s],  
  • przekaźnik trójfazowy z histerezą. 

Dla wymagających klientów mamy również: przekaźnik nadzorczy napięcia o rodzaju napięcia sterowniczego AC/DC, przekaźnik kolejności i utraty faz o maksymalnej dozwolonej zwłoce czasowej przy zaniku zasilania 0,03 [s] oraz przekaźnik kontroli napięcia programowalny z kontrolą podnapięcia jednofazowego. 

Przekaźniki kontroli napięcia od znanych producentów – gwarancja jakości 

Wszystkie dostępne u nas produkty cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, nie inaczej jest jeśli chodzi o przekaźniki kontroli napięcia. Niskie ceny to nie jedyna zaleta proponowanych przez nas rozwiązań. Klienci znajdą u nas przekaźniki kontroli napięcia najlepszych producentów, takich jak: międzynarodowe przedsiębiorstwo F&F, Novatek Electro, czy Schneider Electric o ponad 150 – letniej historii. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium