Wyzwalacze wzrostowe – co to za urządzenia? 

Wyzwalacze wzrostowe to nic innego jak wyzwalacze napięcia, których zadaniem jest wyłączanie awaryjne lub wytworzenie elektrycznej blokady między wyłącznikami, co ma uchronić przed awarią instalacji. Wyzwalacze wzrostowe są stosowane głównie w przemyśle, dlatego nasz sklep internetowy oferuje firmom i fabrykom sprzedaż hurtową. Wszystkie dostępne u nas wyzwalacze wzrostowe cechują się solidnym wykonaniem i niskimi cenami.

 

Bogaty wybór wyzwalaczy wzrostowych w niskich cenach 

Tym, co wyróżnia nasz sklep spośród innych jest bogaty wybór rozwiązań jaki dajemy klientom. W naszej ofercie wyzwalaczy wzrostowych znaleźć można produkty, takie jak: 

  • wyzwalacz wzrostowy MX Plus – do montażu z wyłącznikiem nadprądowym, 
  • wyzwalacz wzrostowy 400 [V] odpowiedni do wyłącznika silnikowego, 
  • wyzwalacz nadnapięciowy o rodzaju napięcia AC. 

To tylko kilka z dostępnych u nas produktów znajdujących się w kategorii wyzwalaczy wzrostowych. Niskie ceny i szeroki wybór to cechy wyróżniające nasz sklep. 

Wyzwalacze wzrostowe najlepszych producentów 

Dbamy o to, by sprzedawane przez nas produkty były solidne, trwałe i przede wszystkim bezpieczne, oraz by spełniały wszystkie oczekiwania klientów. Właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie ze znanymi i cenionymi na rynku markami. Dostępne u nas wyzwalacze wzrostowe pochodzą z oferty producentów, takich jak: Aniro LsiS, Eaton, Hager Polo, Legrand czy Schneider Electric. Zakup sprzętu znanej marki to pewność długotrwałego i bezpiecznego użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium