Wyłączniki silnikowe – ochrona przed przeciążeniem lub zwarciem 

Silnik elektryczny nieustannie narażony jest na zwarcia lub przeciążenia, które mogą nie tylko zaburzyć jego pracę, ale też skrócić żywotność, da się go jednak chronić, stosując wyłączniki silnikowe. Sklep elektryczny Zpradem.pl oferuje bogaty wybór wyłączników silnikowych w niskich cenach. Elementy te zazwyczaj mają wyzwalacz termiczny, stanowiący zabezpieczenie przeciążeniowe oraz wyzwalacz elektromagnetyczny, którego zadaniem jest ochrona silnika przed zwarciem. Zastosowanie wyłączników silnikowych zabezpieczy przed awariami i związanymi z nimi kosztownymi naprawami, lub koniecznością zakupu nowego silnika. 

 

Wyłączniki silnikowe

Wyłączniki silnikowe najlepszych producentów – bogaty wybór modeli 

Nasz sklep internetowy z elementami instalacji elektrycznych, oferuje bogaty wybór mechanizmów, w korzystnych cenach. Klienci znajdą u nas dopasowane do swoich potrzeb wyłączniki silnikowe. Zamówienia hurtowe to rozwiązanie, jakie proponujemy firmom. Dostępne są u nas różne rodzaje wyłączników silnikowych, np.: 

  • wyłącznik silnikowy 3P charakteryzujący się wysoką czułością na zanik fazy, o termomagnetycznym sposobie wyzwalania, 
  • wyłącznik silnikowy SM1P0650 z przyciskami, mocowany na stałe,  
  • wyłącznik silnikowy PKE z trzema biegunami.  

Jednym z najciekawszych rozwiązań dostępnych w naszej ofercie jest także wyłącznik silnikowy 3P przyłączany do obwodu głównego połączeniem śrubowym. 

Wysoka jakość i niskie ceny – wyłączniki silnikowe najlepszych producentów 

Naszym priorytetem jest zadowolenie oraz bezpieczeństwo klientów nabywających u nas elementy instalacji. Wszystkie dostępne w asortymencie sklepu Zpradem.pl produkty, pochodzą z oferty znanych i cenionych na rynku firm, takich jak: WEG, Legrand, Schneider Electric, czy szwajcarskie przedsiębiorstwo ABB, specjalizujące się w automatyce, robotyce oraz energetyce. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium