Przekaźniki przeciążeniowe – do czego służą? 

Zadaniem przekaźnika przeciążeniowego jest przede wszystkim ochrona silnika elektrycznego, przed tak groźnymi sytuacjami, jak zanik fazy czy przeciążenie. Przekaźnik na bieżąco monitoruje pracę silnika, dzięki czemu ma szansę w porę zareagować, gdy dzieje się coś niepożądanego. Stosowanie przekaźników przeciążeniowych jest przydatne nie tylko w fabrykach, ale też w domach prywatnych, gdzie bramy lub inne mechanizmy napędzane są silnikami elektrycznymi. Przekaźnik monitoruje nie tylko przepływ prądu, ale też temperaturę uzwojenia. Jak działają przekaźniki? Elementy te wykorzystują właściwości bimetalu, który zmienia swoją formę pod wpływem skoku temperatury, co z kolei prowadzi do przesunięcia się rygla i przerwania obwodu cewki. W naszym sklepie klienci znajdą bogaty wybór przekaźników przeciążeniowych w niskich cenach.

 

Przekaźniki przeciążeniowe

Trwałe przekaźniki przeciążeniowe – oferta Zpradem.pl 

Oferujemy klientom duży wybór rozwiązań z kategorii przekaźników przeciążeniowych. Znaleźć można u nas między innymi: 

  • przekaźnik do montażu bezpośredniego o klasie wyzwalania 10, 
  • przekaźnik termiczny – rodzaj przyłącza obwodu głównego w tym modelu to połączenie śrubowe, 
  • moduł sterujący, zaawansowany – rodzaj napięcia sterowniczego DC, klasa wyzwalania 20, 
  • przekaźnik kontroli temperatury z możliwością zewnętrznego kasowania, z sześcioma obwodami pomiarowymi i napięciem sterowniczym AC, 
  • przekaźnik przeciążeniowy do montażu bezpośredniego, niezależnego. 

To tylko kilka z propozycji, które są dostępne w naszym sklepie. Więcej urządzeń można znaleźć przeglądając podkategorię przekaźników przeciążeniowych. Niskie ceny to jedna z największych zalet produktów dostępnych na naszej stronie. Co jeszcze mamy do zaoferowania? Bardzo istotna jest duża liczba produktów do wyboru, która pozwala każdemu klientowi znaleźć idealne dla niego rozwiązanie. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie. 

Przekaźniki przeciążeniowe najlepszych producentów 

Konsumenci kupują przekaźniki przeciążeniowe po to, by chronić swój silnik przed awarią. Zrozumiałe jest więc to, że celują oni w trwałe i solidne rozwiązania, a takie właśnie są elementy dostępne w naszym sklepie. Od początku swego istnienia współpracujemy wyłącznie ze znanymi i cenionymi na rynku elektrotechnicznym firmami, takimi jak: międzynarodowe przedsiębiorstwo ABB, irlandzkie przedsiębiorstwo EATON specjalizujące się w tworzeniu podzespołów, czy niemiecki Siemens, ceniony niemal na całym świecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium