Do czego służą obudowy do wyłączników silnikowych? 

Wyłączniki silnikowe to bardzo ważne mechanizmy, których podstawowym zadaniem jest ochrona napędów elektrycznych. Wszelkie napędy są nieustannie narażone na przeciążenia i zwarcia, które mogą skutkować awarią i związanymi z nią kosztownymi naprawami. Zapobiec temu mogą dobrej jakości wyłączniki silnikowe - muszą one być jednak wykonane z trwałych materiałów. Bardzo ważne jest, by wyłącznik silnikowy był wzbogacony o solidną obudowę, która ochroni sam mechanizm przed uszkodzeniami eksploatacyjnymi.

 

Obudowa MKS T0-MKS1-K Obudowa MKS T0-MKS1-K
Cena: 24,20 zł
szt.
zobacz więcej

Obudowy do wyłączników silnikowych – produkty 

Obudowa pełni bardzo ważne zadanie - musi ona chronić mechanizm przed czynnikami zewnętrznymi oraz uszkodzeniami eksploatacyjnymi, dlatego ważne jest, by była wykonana z solidnych materiałów. W naszym sklepie klienci znajdą sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, a wśród nich: 

  • obudowę wyłącznika silnikowego - natynkowa do montażu powierzchniowego, 
  • obudowę wyłącznika silnikowego - natynkowa, stopień ochrony IP65, 
  • obudowę do montażu powierzchniowego wzbogaconą o przycisk zatrzymywania awaryjnego, 
  • obudowę MKS z wyłącznikiem bezpieczeństwa, 
  • obudowę rozrusznika – start/stop, 
  • obudowę wyłącznika silnikowego - podtynkowa – pokrywa z otworem. 

Te i wiele innych rozwiązań dostępnych w naszym sklepie oferujemy zarówno fabrykom, jak i klientom indywidualnym. Dodatkowym atutem naszych rozwiązań, również, jeśli chodzi o obudowy do wyłączników silnikowych, jest bardzo bogaty wybór, który pozwala każdemu dobrać produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, proponując im wysokiej jakości obudowy do wyłączników silnikowych w niskich cenach. 

Najlepsi producenci dostępni w Zpradem.pl 

Cenimy sobie zaufanie naszych klientów, dlatego wszystkie mechanizmy i inne elementy dostępne w naszym sklepie pochodzą od znanych firm. Oferujemy obudowy do wyłączników silnikowych najlepszych producentów, co stanowi swoistą gwarancję jakości i długotrwałej żywotności wybranych rozwiązań. W naszym sklepie klienci znajdą obudowy, marek takich jak: irlandzkie przedsiębiorstwo EATON, Siemens, który z małej firmy przerodził się w międzynarodowy koncern, czy Legrand - lider sprzedaży w wielu krajach na świecie w zakresie osprzętu elektroinstalacyjnego. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium