Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

Styczniki mocy DC – co to za urządzenia? 

Głównym zadaniem stycznika mocy DC jest ochrona instalacji przed uszkodzeniami oraz kontrola i jej pracy. Dzięki stycznikom mocy DC użytkownicy mogą cieszyć się efektywniejszą pracą wielu urządzeń oraz oszczędnością pieniędzy – a to wszystko dzięki optymalizacji instalacji elektrycznej. Dobrej jakości styczniki powinny mieć styki wykonane z solidnych i nowoczesnych materiałów oraz wyróżniać się trwałą konstrukcją. Właśnie takie produkty znaleźć można w naszej hurtowni elektrycznej. Oferujemy styczniki mocy DC dla fabryk oraz dla klientów indywidualnych.

 

Styczniki mocy DC – produkty w ofercie Zpradem.pl 

Jakie styczniki dostępne są w naszej ofercie? Konsumenci znajdą u nas między innymi: styczniki mocy z jednym stykiem pomocniczym zwiernym, styczniki mocy o znamionowej mocy pracy przy AC-3, 400 V [kW] 11, czy styczniki mocy z trzema stykami głównymi zwiernymi. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania cechują się wysoką jakością wykonania i niskimi cenami. 

Znani producenci trwałych styczników  

Co gwarantuje wysoką jakość styczników DC dostępnych w naszym sklepie? Prowadzona przez nas hurtownia elektryczna, oferuje konsumentom wyłącznie produkty od znanych i cenionych marek. Sprzedajemy styczniki DC najlepszych producentów, takich jak: międzynarodowe przedsiębiorstwo GE Power działające w ponad 180 krajach na świecie, irlandzki gigant EATON o ponad stuletniej tradycji, czy międzynarodowa francuska firma Schneider Electric, działająca w branży energetycznej od ponad 150 lat i z sukcesami zdobywająca renomę na całym świecie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium