Kategorie

Kasety sterownicze – do czego służą? 

Kasety sterownicze można spotkać w wielu zakładach pracy, halach produkcyjnych oraz magazynach. Mechanizmy te pozwalają w łatwy sposób sterować urządzeniami, takimi jak dźwigi, windy czy suwnice. Wewnątrz kasety znajdują się ważne elementy elektroniczne, dlatego bardzo istotne jest, by obudowa mechanizmu wykonana była z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, które skutecznie ochronią wnętrze. Kasety sterownicze można podzielić na jedno- i dwuprzyciskowe. Wariant drugi, najczęściej znajduje zastosowanie w maszynach mających silnik. Ogromną zaletą kaset sterowniczych jest łatwość obsługi i odporność na zniszczenia oraz trudne warunki pracy.

 

Rodzaje kaset sterowniczych w Zpradem.pl 

W naszym sklepie klienci mogą znaleźć bardzo bogaty wybór różnego typu kaset sterowniczych. Każdy proponowany przez nas element jest prosty w obsłudze oraz trwały i wydajny. Oferujemy między innymi:  

  • kasety sterownicze z przyciskiem grzybkowym, który reguluje się samoczynnie,  
  • kasetę sterowniczą dwuotworową z przyciskami w kolorze zielonym oraz czerwonym, 
  • kasetę sterowniczą z czterema otworami.  

Ciekawymi rozwiązaniami cechuje się także kaseta sterownicza suwnicowa o stopniu ochrony IP65 oraz kaseta sterownicza EX typu KS. Klienci szukający wyjątkowo wydajnych i bezpiecznych rozwiązań, mogą postawić na kasetę z przełącznikiem na klucz, odpowiednią do wyłączania awaryjnego. 

Kasety sterownicze – bogaty wybór od najlepszych producentów 

Prowadzona przez nas hurtownia elektryczna, prezentuje konsumentom bardzo bogaty wybór kaset sterowniczych, dzięki czemu każdy klient może dobrać produkt dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Czym wyróżniają się dostępne u nas kasety sterownicze? Niskie ceny oraz wysoka jakość to cechy charakterystyczne mechanizmów, jakie oferujemy. W naszym sklepie sprzedawane są wyłącznie elementy od sprawdzonych producentów, cieszących się renomą i zaufaniem klientów, tj. Spamel czy Promet. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium