Sterowniki PLC – do czego służą? 

Sterowniki PLC są zaliczane do podstawowych elementów stosowanych w większości systemów automatyki. Mechanizmy te są uniwersalne, dzięki czemu idealnie sprawdzają się przy obsłudze małych i średnich systemów. Sterowniki PLC ułatwiają sterowanie maszynami i urządzeniami do których są podłączone, co ma pozytywny wpływ na efektywność pracy. Sterowniki PLC znajdują zastosowanie głównie w dużych obiektach użytku publicznego, takich jak galerie czy lotniska oraz w przemyśle produkcyjnym, w miejscach, gdzie pracuje wiele urządzeń, takich jak maszyny CNC, tokarki, obrabiarki. Coraz częściej sterowniki PLC można jednak także spotkać w prywatnych domach. 

 

Moduł cyfrowy SAFETY 3UF7320-1AB00-0 Moduł cyfrowy SAFETY 3UF7320-1AB00-0
Producent: SIEMENS
Cena: 1 962,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sterownik PROFIBUS DP/V1 12MBd 750-833 Sterownik PROFIBUS DP/V1 12MBd 750-833
Producent: WAGO
Cena: 2 359,30 zł
szt.
zobacz więcej

Jakościowe sterowniki PLC w ofercie Zpradem.pl 

racji tego, że to głównie w przemyśle stosuje się sterowniki PLC, możliwość zamówień hurtowych oferowanych przez nasz sklep internetowy może być bardzo korzystnym rozwiązaniem dla właścicieli hal produkcyjnych. Jakie sterowniki PLC mamy w naszej ofercie? W naszym asortymencie klienci znajdą m.in.: 

  • sterownik programowalny z wyjściem przekaźnikowym, wyposażony w 12 otworów wejść cyfrowych,  
  • sterownik PLC Simatic S7 – 1200 przeznaczony do montażu ściennego, 
  • kompaktowy sterownik simatic do montażu na szynie. 

Dla klientów dostępne są również inne mechanizmy, w niskich cenach, między innymi sterownik logiczny z dwoma wejściami analogicznymi oraz siedmioma wyjściami cyfrowymi. 

Sprawdzone rozwiązania od topowych producentów

Dewiza Zpradem.pl to zadowolenie i bezpieczeństwo konsumentów, dlatego w naszym asortymencie można znaleźć wyłącznie sterowniki PLC najlepszych producentów, takich jak niemiecki, międzynarodowy koncern Siemens. W ofercie klienci znajdą również produkty marki Schneider Electric – ten francuski gigant na rynku istnieje już od ponad 150 lat, nieustannie pracując na swoją renomę i zdobywając zaufanie ludzi z niemal całego świata. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium