Czym są kable połączeniowe? 

Kable połączeniowe to elementy, z którymi niemal każdy ma styczność na co dzień. Produkty te służą do podłączania do komputerów lub laptopów zewnętrznych nośników pamięci, lub innych urządzeń USB, takich jak drukarki czy skanery. Do kabli połączeniowych zalicza się przewody sygnałowe analogowe, kable komunikacyjne i serwisowe. Przewody połączeniowe mogą występować też w wersji płaskiej. Kupując kable, warto stawiać na rozwiązania pochodzące z oferty znanych marek, wykonane z najwyższą starannością z wysokiej jakości materiałów. Przewody dostępne w naszym sklepie są nie tylko funkcjonalne, ale też trwałe i bezpieczne w użytkowaniu.

 

Przewod serwisowy USB 750-923 Przewod serwisowy USB 750-923
Producent: WAGO
Cena: 350,80 zł
szt.
zobacz więcej

Funkcjonalne kable połączeniowe – niskie ceny, solidne produkty 

Nasz sklep oferuje konsumentom bogaty wybór kabli połączeniowych, które przydadzą się osobom często korzystającym z urządzeń elektronicznych. W asortymencie sklepu internetowego Zprądem.pl klienci znajdą między innymi: 

  • kabel do czujnika 3P - kabel ten jest wyjątkowo bezpieczny w użytkowaniu, dzięki poliuretanowej osłonie przewodu, 
  • kabel sygnałowy analogowy M211 o długości jednego metra – szczególnie przydatny dla tych, którzy potrzebują przyłącza do sygnałów analogowych.  

Wśród wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie, znaleźć można również przewody serwisowe, przewody płaskie, a także kable z wolnymi końcami do modułu wejść/wyjść oraz kable USB do paneli. Bogaty wybór produktów w asortymencie sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą odpowiedni dla siebie produkt. 

Kable połączeniowe najlepszych producentów – wysoka jakość wykonania 

Współpracujemy wyłącznie ze znanymi markami, dlatego dostępne w naszym sklepie produkty są przede wszystkim wytrzymałe i długo służą użytkownikom. Kable połączeniowe w niskich cenach dostępne w naszym sklepie pochodzą od marek takich jak: Siemens, sprzedający swoje wytwory w wielu krajach na świecie, francuski Schneider Electric o ponad 150-letniej historii oraz Eaton, działający na terenie ponad 150 państw. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium