Do czego służą czujniki indukcyjne? 

Czujniki indukcyjne to elementy stosowane najczęściej w przemyśle, a konkretnie w systemach automatyki, działających dla przemysłu. Mechanizmy mogą być zasilane zarówno prądem stałym, jak i zmiennym. Nowoczesne rozwiązania mają wiele zalet, co decyduje o ich popularności. Czujniki indukcyjne wyróżniają się wysokim poziomem szczelności oraz czułości, zwłaszcza jeśli chodzi o obiekty żelazne. Urządzenia przydają się głównie do wykrywania przedmiotów metalowych znajdujących się blisko strefy działania danego układu. Mechanizmy tego typu są bardzo łatwe w montażu, co jest ich sporą zaletą.

 

Czujniki indukcyjne – hurt i sprzedaż detaliczna 

W naszym sklepie znaleźć można bogaty wybór czujników indukcyjnych o różnych parametrach. Czujnik o średnicy 12 [mm] aktywujący się przez elementy metaliczne, czujnik indukcyjny o metalowej obudowie oraz czujnik indukcyjny zbliżeniowy o obudowie wykonanej z wysokiej jakości sztucznego tworzywa, to tylko kilka z propozycji, jeśli chodzi o czujniki indukcyjne. Oferta naszej hurtowni elektrycznej wyróżnia się bardzo bogatym asortymentem, który daje klientom możliwość dopasowania zamawianych produktów do swoich indywidualnych potrzeb. Podczas zapoznawania się z dostępnymi urządzeniami, warto zwrócić szczególną uwagę na mosiężny czujnik indukcyjny, odporny na stałe i zmienne pole magnetyczne. Element ten wyróżnia się niklowaną powłoką obudowy i pierwszą klasą bezpieczeństwa. 

Czujniki indukcyjne od sprawdzonych producentów 

Zależy nam na zadowoleniu i bezpieczeństwie konsumentów, korzystających ze sprzedawanych przez nas produktów, dlatego oferujemy wyłącznie czujniki indukcyjne najlepszych producentów. Elementy dostarczane do naszego sklepu, to propozycje od marek takich jak: Schneider Electric, Autonics czy Datalogic. Wszystkie te firmy cieszą się renomą i zaufaniem klientów, w wielu krajach na świecie. Kupowanie produktów od znanych producentów gwarantuje bezpieczeństwo i wieloletnie użytkowanie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium