Czujniki fotoelektryczne – co to za urządzenia? 

Czujniki fotoelektryczne to mechanizmy, które zarówno emitują, jak i odbierają światło. Czujnik uruchamia się z chwilą przerwania wiązki światła. Elementy te najczęściej wykorzystuje się przy zaawansowanych systemach automatycznych, czasami też w automatyce domowej. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów czujników, które różnią się pomiędzy sobą między innymi budową oraz tym, na jakiej zasadzie działają. Mechanizmy te, dzieli się na odbiciowe, szczelinowe i refleksyjne, a każdy wariant ma swoje indywidualne cechy charakterystyczne.

 

Najlepszej jakości czujniki fotoelektryczne – solidne wykonanie, trwałe surowce 

W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości rozwiązania, które zadowolą oczekiwania klientów.  Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, która idzie w parze z atrakcyjnymi cenami. W sklepie Zprądem.pl klienci znajdą:  

  • czujnik fotoelektryczny 500 mm M18 - prosty, odbiciowy, przeznaczony do nastrajania ręcznego, 
  • czujnik fotoelektryczny refleks o powierzchni optycznej wykonanej z trwałego tworzywa sztucznego,  
  • czujnik optyczny z wbudowanym timerem, działający w trybie jasnym i ciemnym.  

Popularnością wśród klientów cieszą się również laserowe czujniki fotoelektryczne, sklep internetowy, jaki prowadzimy, daje możliwość zakupu takiego modelu. Czujnik laserowy odbiciowy dostępny u nas, wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa lasera (klasa 1). 

Czujniki fotoelektryczne od czołowych producentów 

W naszym sklepie klienci znajdą czujniki fotoelektryczne w niskich cenach, pochodzące z oferty najlepszych producentów. Udostępniamy konsumentom możliwość nabycia czujników firmy SICK, która od lat zmienia na lepsze branżę przemysłową, produkując wysokiej jakości elementy automatyki. Firma ta ma swój oddział również w Polsce. W kategorii czujników znaleźć można też propozycje od francuskiego giganta Schneider Electric. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium