Do czego służą przemienniki częstotliwości (falowniki)? 

Przemienniki częstotliwości to urządzenia służące głównie do sterowania silnikami elektrycznymi, co ma pozytywny wpływ na zautomatyzowanie produkcji. Fabryki i hale produkcyjne to miejsca, gdzie najczęściej można spotkać przemienniki częstotliwości (falowniki). Zaopatrzenie firmy w jakościowe przemienniki częstotliwości (falowniki) ułatwi sterowanie podzespołami, a co za tym idzie, usprawni pracę, co może przełożyć się na zwiększenie zysków. Dla firm oferujemy możliwość sprzedaży hurtowej. 

Przemienniki częstotliwości (Falowniki)

Przemienniki częstotliwości (falowniki) w niskich cenach – bogaty wybór modeli 

W poszukiwaniu odpowiednich przemienników częstotliwości (falowników) warto zapoznać się z ofertą naszej hurtowni elektrycznej. Przedstawiamy klientom szeroką gamę produktów do wyboru, przez co każdy klient może znaleźć odpowiadające jego potrzebom przemienniki częstotliwości (falowniki). Hurt, jaki proponujemy firmom, pozwala przedsiębiorcom nabyć sporą ilość produktów, w atrakcyjnej cenie.  

Jakie modele są dostępne w tej podkategorii? Są to: 

  • falowniki 1-fazowe, 
  • falowniki 3-fazowe, 
  • falowniki do obsługi protokołu MOBUS, 
  • falowniki ze zintegrowanym rezystorem hamowania, 
  • przemienniki częstotliwości do obsługi protokołu CAN, MOBUS i PROFIBUS, 
  • falowniki przeznaczone do stosowania w przemyśle, domach i obiektach handlowych, 
  • falowniki wektorowe, trójfazowe z elementem obsługi. 

W celu zoptymalizowania i zautomatyzowania produkcji warto nabyć dla swojej fabryki przemienniki częstotliwości (falowniki). Niskie ceny w Zpradem.pl oraz możliwość zakupów w hurtowych ilościach sprawiają, że przedsiębiorcy chętnie korzystają z naszej oferty. 

Przemienniki częstotliwości (falowniki) najlepszych producentów w sklepie Zpradem.pl 

Wszystkie elementy instalacji, również te służące do sterowania układami, powinny być najwyższej jakościPrzemienniki częstotliwości (falowniki) dostępne w naszym sklepie pochodzą od najlepszych producentów. Zależy nam na zadowoleniu klientów i pozyskaniu ich zaufania, dlatego współpracujemy wyłącznie ze znanymi i cenionymi na rynku firmami. Klienci znajdą u nas przemienniki częstotliwości marek takich, jak m.in. Siemens, której początki sięgają 1847 roku. Proponujemy też produkty pochodzące z oferty firmy Schneider Electric oraz irlandzkiego giganta Eaton działającego w ponad 140 krajach na świecie. Zakup przemiennika częstotliwości znanej marki to gwarancja dobrej inwestycji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium