Do czego służą softstarty (rozruszniki)? 

Softstarty w tłumaczeniu na język polski to „układy miękkiego startu”. Zadaniem tych elementów jest przede wszystkim ochrona układów napędowych przed uszkodzeniem. Podczas uruchamiania układu występuje zjawisko zwane udarem prądowym - jest to moment, w którym na układ działa bardzo wysokie natężenie. Wykorzystanie softstartów eliminuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, które mogłyby trwale uszkodzić dany układ i narazić przedsiębiorcę na zbędne koszty. Mechanizmy te znajdą zastosowanie nie tylko w halach produkcyjnych, ale też w domach prywatnych, zwłaszcza tych inteligentnych, w których wiele urządzeń zasilanych jest silnikami elektrycznymi. Gdzie można nabyć wysokiej jakości softstarty? Sklep elektryczny Zpradem.pl oferuje klientom bogaty wybór tych produktów. 

Solidne softstarty (rozruszniki) w niskich cenach – oferta Zpradem.pl 

Sklep internetowy Zpradem,pl oferuje softstarty (rozruszniki) dla firm, fabryk, sklepów oraz dla klientów indywidualnych.  

W naszej hurtowni dostępne są między innymi:  

  • softstarty 3-fazowe ze zintegrowanym zabezpieczeniem przeciążeniowym silnika,  
  • softstarty 3-fazowe o znamionowej mocy silnika trójfazowego,  
  • podłączenia standardowe przy 400 [V] wynoszącej 11 [kW], 
  • rozrusznik bezpośredni w obudowie z funkcją rozruchu bezpośredniego.  

Bogaty wybór rozwiązań sprawia, że klienci z łatwością wybiorą model zgodny z ich oczekiwaniami. 

Jakościowe softstarty (rozruszniki) – topowe firmy, atrakcyjne ceny 

Softstart ma przede wszystkim chronić silnik przed awarią, która mogłaby powstać podczas jego uruchamiania. Dlatego mechanizmy te powinny być tylko najlepszej jakości. Softstarty (rozruszniki) dostępne w sklepie Zpradem.pl pochodzą od sprawdzonych i cenionych na rynku producentów, takich jak: Eaton, Lovato, Schneider – Electric czy Siemens. Zakup produktu renomowanej firmy, stanowi swoistą gwarancję bezpieczeństwa i długotrwałego użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium