Czym są gniazda hermetyczne? 

Gniazda hermetyczne natynkowe to najlepsze rozwiązanie do stosowania na zewnątrz. Gniazda te są odporne na różne czynniki zewnętrzne, takie jak: zanieczyszczenia, pył i wilgoć. Modele hermetyczne wyróżniają się głównie specyficzną budową. Gniazda te nie wymagają wiercenia dodatkowych otworów w elewacji, a ich sposób montażu jest bardzo prosty – pojemnik z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, kryje w sobie wszystkie elementy konstrukcyjne gniazda hermetycznego. Gniazda hermetyczne mogą być stosowane o każdej porze roku, są one odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. 

 

Gniazda hermetyczne natynkowe

Gniazda hermetyczne natynkowe – produkty 

Nasza hurtownia elektryczna dostarcza klientom najlepszej jakości gniazda hermetyczne natynkowe, w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy bogaty wybór rozwiązań, wśród nich znaleźć można gniazda hermetyczne pojedyncze i podwójne, z klapkami przezroczystymi, białymi lub też w innych wariantach kolorystycznych. Ciekawym modelem, jest gniazdo hermetyczne natynkowe potrójne z bolcem uziemiającym, do montażu śrubowego, rozwiązanie to ma błyszczące wykończenie powierzchni. W kategorii dostępny jest również łącznik jednobiegunowy w zestawie z gniazdem pojedynczym, szarym, z pokrywą uchylną. Co oprócz tego? Oferujemy: 

  • gniazdo hermetyczne natynkowe z ochroną styków,  
  • gniazdo śrubowe z lakierowaną powierzchnią - rodzaj wykończenia powierzchni w przypadku tego modelu jest matowy,  
  • gniazdo hermetyczne natynkowe z montażem na pazurki i śruby, błyszczące w kolorze brązowym z kompletną obudową i napięciem znamionowym 250 [W], 
  • łącznik schodowy z gniazdem o nieobrabianym zabezpieczeniu powierzchni.

Bogaty wybór modeli sprawia, że konsumenci mogą wybrać dla siebie rozwiązanie, które spełnia wszystkie ich oczekiwania względem parametrów oraz wyglądu gniazda. Wszystkie dostępne u nas produkty są w pełni bezpieczne i trwałe, co jest zasługą wykonania z solidnych materiałów. 

Topowi producenci – gniazda hermetyczne natynkowe dla fabryk i klientów indywidualnych 

Dbamy o zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego wszystkie dostępne produkty pochodzą z oferty znanych marek. Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak: Panasonic, Kontakt – Simon, TIMEX Electro, Karlik Elektrotechnik, czy francuski gigant Electric Schneider obecny na rynku już od ponad 150 lat. Kupując u nas, konsumenci zyskują pewność, że wybrane mechanizmy będą służyły im długo i owocnie. Oferujemy możliwość zakupów detalicznych jak i hurtowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium