Automatyka budynkowa – dla kogo może być przydatna? 

Nowoczesne rozwiązania technologiczne zagościły już na stałe w życiu codziennym, również jeśli chodzi o budownictwo. Automatyka budynkowa i jej komponenty mają za zadanie ułatwiać funkcjonowanie osób korzystających obiektu użyteczności publicznej, oraz podnosić poziom bezpieczeństwa w budynkach. Automatyka budynkowa jest chętnie stosowana również w inteligentnych domach prywatnych. Sieć urządzeń rozmieszczona w danym obiekcie, pozwala w łatwy sposób sterować klimatyzacją, ogrzewaniem, czy wentylacją. Automatyka budynkowa pozytywnie wpływa nie tylko na bezpieczeństwo i wygodę osób korzystających z budynków. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w obiektach, pozwala też na sporą oszczędność, dzięki optymalizowaniu pracy wielu urządzeń, co wpływa na mniejsze zużycie prądu. Dzięki automatyce budynkowej, użytkownicy mają nieustanną kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w budynkach, nawet gdy znajdują się daleko od danego obiektu.

 

Automatyka budynkowa

Automatyka budynkowa – rodzaje sprzętów w kategorii 

W asortymencie naszego sklepu klienci znajdą bogaty wybór wielu elementów automatyki budynkowej w niskich cenach. Proponujemy najwyższej jakości rozwiązania dla firm, biurowców, dużych budynków użyteczności publicznej oraz dla właścicieli inteligentnych domów. Co znajduje się w naszej ofercie? 

 • Plakietki sterujące -  w tym radiowy nadajnik klawiszowy, przycisk sterowania radiowego 1 klawiszowy, czy płytka centralna pojedyncza gniazda komputerowego. 
 • Panele dotykowe – w kategorii znaleźć można sieciowy czytnik biometryczny. 
 • Radia i głośniki – radia cyfrowe, głośniki podtynkowe, samochodowe i sufitowe, radia z wyświetlaczami. 
 • Sygnalizatory – elementy odpowiedzialne za bezpieczeństwo w budynkach, sygnalizatory świetlne, lampy sygnalizacyjne, oświetlenia przeszkodowe. 
 • Czujniki – mikrofalowe, na podczerwień, zmierzchowe, do sufitów podwieszanych, czujniki obecności oraz czujniki deszczu. 
 • Oprawy oświetleniowe -  w tym oprawy z czujnikiem ruchu. 
 • Zegary i elementy sterujące – w tym pilot do sterowania radiowego, przekaźnik dwukanałowy z podwójnym nadajnikiem, czy programator czasowy, cyfrowy. 
 • Piloty i przyciski – w tym pilot dotykowy, czy sterujący – programowalny. 
 • Moduły sterujące P/T – w kategorii klienci znajdą między innymi: sterownik rolet do silników i przekaźnik bistabilny. 
 • Moduły sterujące N/T – gniazda żarówki, oprawki i wiele innych rozwiązań.
 • Moduły sterujące DIN – sterowniki rolet, radiowe nadajniki modułowe, regulatory temperatury.

Trwała i bezpieczna automatyka budynkowa najlepszych producentów 

Cenimy sobie bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, dlatego wszystkie dostępne u nas przedmioty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych firm. Konsumenci znajdą u nas elementy automatyki budynkowej od producentów, takich jak: rodzimy Zamel dostarczający swoje wytwory do 60 różnych krajów, Schneider Electric o ponad 150-letniej tradycji, czy F&F, którego produkty trafiają nawet na rynek amerykański. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium