Złącza wtykowe wielopinowe to rozwiązania, które zapewniają bezpieczny oraz precyzyjny przesył energii. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia solidnego połączenia maszyn, urządzeń, czy narzędzi z zasilającym je źródłem energii.

Czym są złącza wtykowe wielopinowe?

Złącza wtykowe wielopinowe to rodzaj złącza wtykowego, które przeznaczone są do zastosowań wymagających dużej liczby styków. W efekcie występują w różnego rodzaju maszynach i instalacjach gwarantując bezpieczne oraz precyzyjne przesyłanie energii. Warto bowiem podkreślić, że złącza tego typu doskonale sprawdzają się w nawet najtrudniejszych warunkach.

Co wpływa na popularność złączy wtykowych wielopinowych? Przede wszystkim fakt, że złącza elektryczne wielopinowe minimalizują ryzyko przypadkowego odłączenia sprzętu od zasilania. Dzięki ich zastosowaniu nawet silne pociągnięcia kabla, czy skrajnie trudne warunki atmosferyczne nie wpływają negatywnie na jakość transmisji danych przesyłanych przez przewody.

Złącza wtykowe wielopinowe

Wtyczka F M5609H 5,0/6,5 K7331 /10szt./ Wtyczka F M5609H 5,0/6,5 K7331 /10szt./
Producent: EMOS
Cena: 7,60 zł
opakowanie
zobacz więcej
Adapter F - BNC 11850 /10szt./ Adapter F - BNC 11850 /10szt./
Producent: GOOBAY
Cena: 23,80 zł
opakowanie
zobacz więcej

Złącza wtykowe serii EPIC z Lapp Kabel

Jednym z najpopularniejszych złączy wtykowych wielopinowych są złącza serii EPIC z Lapp Kabel, wśród których można znaleźć zarówno złącza okrągłe, jak i prostokątne. W zależności od zastosowania można zatem postawić na tyczki przemysłowe z 4, 5, a nawet 10, 16, 32, czy 48 pinami. Produkty te oferują bardzo wysoką odporność mechaniczną, a zaletą jest fakt, że złącza dostępne są zarówno w wersji pulpitowej, jak i do połączeń swobodnych. Klasa ochrony IP67 sprawia natomiast, że mogą być wykorzystywane nie tylko zakładach produkcyjnych, ale również w innych instalacjach, np. estradowych.

Złącza wtykowe wielopinowe w sklepie zpradem.pl

Czym kierować się przy wyborze złączy wtykowych wielopinowych? Najważniejsze są z pewnością parametry danego złącza, które muszą odpowiadać sprzętowi, który będzie podłączany przy ich zastosowaniu. Również ważna jest jednak jakość wykonania, w związku z czym w naszej ofercie znajdują się wyłącznie złącza elektryczne wielopinowe renomowanych producentów. Przykładem mogą być wspomniane już złącza serii EPIC z Lapp Kabel, które dostępne są zarówno jako kompletne wtyczki, czy gniazda, jak i jako pojedyncza obudowa, czy wkład do wtyczki/gniazda. Naszym klientom oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również fachowe doradztwo w zakresie doboru złączy elektrycznych, co pozwoli optymalnie dopasować je do każdego zastosowania. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną, a klienci kupujący większe ilości produktów mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium