Czym są puszki elektroinstalacyjne? 

Puszki elektroinstalacyjne to sprzęt, który służy do ochrony połączeń elektrycznych instalacji lub montażu osprzętu  (np. różnego rodzaju gniazd czy łączników). Coraz częściej stosuje się także większe puszki do instalacji systemów elektronicznych (np. Sterujących różnymi mechanizmami). Natomiast w zwykłym budownictwie mieszkalnym puszki, oprócz podstawowych funkcji, mogą także służyć jako połączenia. 

 

Rodzaje puszek elektroinstalacyjnych 

Biorąc pod uwagę technologię montażu można wyróżnić puszki podtynkowe, natynkowe oraz kanałowe. Właśnie te rodzaje znajdują się w kategorii Puszki dedykowane. Każdy z nich służy do czego innego i posiada specjalne parametry dostosowane do używania ich zgodnie z przeznaczeniem. Puszki podtynkowe montuje się w ścianie, natynkowe na ścianie, a kanałowe w różnego rodzaju otworach w np. podłodze lub listwie.  

W każdej z podkategorii puszek dedykowanych można znaleźć produkty takie jak: puszki natynkowe podwójne, puszki natynkowe pojedyncze, puszki natynkowe hermetyczne pojedyncze, puszki natynkowe jednokrotne, puszki do podłączeń podtynkowych do kuchenek, puszki instalacyjne hermetyczne z złącznikami, puszki sześciootworowe oraz wiele więcej akcesoriów. 

Hurtownia Zprade.pl stara się, aby dopuszczać do sprzedaży tylko i wyłącznie urządzenia wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że klient uzyska gwarancję trwałości i wydłużony czas użytkowania. Dodatkowo, wszystkie nasze produkty posiadają atrakcyjne ceny. Zapraszamy do przejrzenia wszelkich dostępnych podkategorii oraz kategorii, w naszym sklepie internetowym i zapoznania się z dotychczasowym asortymentem. 

Puszki dedykowane – producenci 

Puszki dedykowane może nie są bezpośrednią częścią instalacji elektrycznej, jednak bez nich wykonanie jej byłoby niemalże niemożliwe, dlatego bardzo ważny jest ich odpowiedni wybór. Warto zainwestować w dobrej jakości puszki, ponieważ zapewniają one bezpieczne użytkowanie, co potwierdzają liczne certyfikaty. Puszki dostępne w naszym sklepie Zpradem.pl pozyskiwane są od najlepszych producentów na rynku, czyli: ABB, ASSMANN, BAKS, ELEKTRO-PLAST NASIELSK, GEWISS, GOOBAY, HAGER POLO, KARLIK ELEKTROTECHNIK, LEGRAND, OSPEL, PCE, SCHNEIDER ELECTRIC, SIMET. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium