Do czego służą termostaty i regulatory? 

Termostaty oraz regulatory są urządzeniami, które wykorzystuje się do sterowania temperaturą w pomieszczeniu lub w różnego rodzaju ogrzewaniach podłogowych. Zapewnia to komfort i wygodę oraz dostosowanie do indywidualnych preferencji co do ciepłoty wnętrz. Dodatkowo termostaty pozwalają na zaoszczędzenie energii. 

Jako hurtownia elektryczna posiadamy termostaty i regulatory w okazjonalnie niskich cenach. Proponujemy najlepszej jakości urządzenia, które nie tylko poprawią komfort użytkowania pomieszczenia, ale i poprawią jego wygląd swoim niepowtarzalnym designem. Zachęcamy do przejrzenia również kategorii Ramki, klawisze, plakietki, której produkty tworzą idealne dopełnienie termostatów i regulatorów. 

 

Termostat 230V 16A biały ECO910 Termostat 230V 16A biały ECO910
Producent: ENSTO
Cena: 345,20 zł
szt.
zobacz więcej
Termostat pokojowy 067400 Termostat pokojowy 067400
Producent: LEGRAND
Cena: 509,10 zł
szt.
zobacz więcej

Termostaty i regulatory - podkategorie 

Termostaty i regulatory to kategoria pełna urządzeń nie tylko praktycznych, ale i spełniających oczekiwania pod kątem estetycznym. Zachęcamy do dokładnego przejrzenia naszego asortymentu – termostaty i regulatory są podzielone na dwie główne podkategorie. 

  • Cyfrowe – termostaty i regulatory cyfrowe różnią się od analogowych sposobem obsługi jak i wyglądem. Cyfrowe odpowiedniki posiadają zazwyczaj panel sterowania, w którym możemy zaprogramować urządzenie, tak aby zmieniało temperaturę powietrza w pomieszczeniu zgodnie z ustalonymi parametrami. W naszej ofercie można znaleźć: termostaty z wewnętrznym czujnikiem temperatury, termostaty dotykowe, termostaty elektroniczne do zabudowy programowane tygodniowo, regulatory elektroniczne przyciskowo-obrotowe do lamp LED i wiele więcej. 
  • Analogowe – tego rodzaju urządzenia wyposażone są w obrotowy regulator, przy którego pomocy manualnie ustalamy temperaturę w danym pomieszczeniu. Nie są one aż tak komfortowe jak cyfrowe odpowiedniki, jednak nie odbiegają pod względem jakości i niezawodności od cyfrowych termostatów i regulatorów. W tej podkategorii można znaleźć: termostaty obrotowe, termostaty ręczne, termostaty ręczne z czujnikiem, regulatory temperatury, regulatory temperatury z czujnikiem podłogowym i inne. 

Czołowi producenci termostatów i regulatorów 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że termostaty i regulatory mogą stanowić część wykończenia pomieszczenia, dlatego ważne jest, aby oprócz spełnienia swojego zadania, posiadały również modny design. Stawiamy na najlepszych producentów na rynku elektrycznym, dlatego mamy pewność, że nasze produkty zadowolą każdego klienta. W naszym sklepie można znaleźć produkty czołowych producentów takich jak: DEVI, ELEKTRO-PLAST NASIELSK, EMOS, ENSTO, eQ-3 AG, ETI-POLAM, FINDER, GRASSLIN, HAGER POLO, KARLIK ELEKTROTECHNIK, KONTAKT-SIMON, LEGRAND, NOVATEK-ELECTRO, OSPEL, SCHNEIDER ELECTRIC, TouchMe, ZAMEL. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium