Do czego służą końcówki kablowe? 

Końcówki kablowe to drobne, ale bardzo ważne elementy każdej instalacji elektrycznej. To właśnie one w dużej mierze odpowiadają za bezpieczeństwo i bezawaryjne działanie instalacji. Dzięki nim minimalizowane jest ryzyko awarii urządzeń podpiętych do danego układu. Zadaniem końcówek kablowych jest trwałe łączenie poszczególnych elementów instalacji - różnią się między sobą materiałem wykonania, przekrojem oraz zaprasowaniem. Warto dobrze zastanowić się przed zakupem końcówek kablowych i zatroszczyć się o właściwe dopasowanie ich do parametrów instalacji, tylko wtedy właściwie spełnią one swoją funkcję. Wszystkie te warunki spełniają dostępne w naszym sklepie końcówki kablowe. 

Końcówki kablowe – dostępne modele 

Od początku naszego istnienia staramy się zadowolić każdego klienta, dlatego przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór rozwiązań, w kategorii końcówki kablowe. Oferujemy także sprzedaż hurtową, która z pewnością usatysfakcjonuje przedsiębiorców oraz osoby zawodowo zajmującym się zakładaniem instalacji.  

Co można u nas znaleźć? Przede wszystkim: 

  • końcówki widełkowe i igiełkowe - w skład tej podkategorii wchodzą między innymi końcówki aparatowe widełkowe oraz końcówki igiełkowe wtykane, 
  • nasuwki i wsuwki kablowe, w tym nasuwki całkowicie izolowane, nasuwki konektorowe, gniazda konektorowe oraz nasuwki kątowe, 
  • końcówki oczkowe miedziane, izolowane lub cynowane, 
  • końcówki oczkowe aluminiowe kątowe, szczelne, rurowe i prasowane, 
  • końcówki tulejkowe w większości izolowane, 
  • końcówki (tulejki) łączące aluminiowe, 
  • końcówki (tulejki) łączące miedziane. 

Oprócz wymienionych końcówek, w sklepie Zpradem.pl dostępne są również inne rozwiązania, takie jak: zakończenia izolowane przewodów, gniazda konektorowe całkowicie izolowane, końcówki do przewodów wysokonapięciowych nierdzewne, czy osłona izolacyjna do nasuwek.  

Znane i cenione na rynku firmy – końcówki kablowe w sklepie Zpradem.pl 

Każdy element, który tworzy lub wspomaga działanie instalacji elektrycznej, powinien być wykonany z najwyższą starannością, z dobrej jakości materiałów. Przy zakładaniu oraz obsłudze instalacji bardzo ważne jest bezpieczeństwo - w pierwszej kolejności użytkowników, w drugiej maszyn podpiętych do danego układu. Sklep elektryczny Zpradem.pl od początku swego istnienia dba o klientów, właśnie dlatego w ofercie posiadamy wyłącznie końcówki kablowe najlepszych producentów, co z założenia ma zapewnić bezpieczeństwo i satysfakcję użytkowników. Można u nas znaleźć propozycje od polskiej firmy Ergom, która bardzo szybko wybiła się na światowym rynku elektrotechnicznym czy światowego lidera Lapp Kabel, istniejącego już od 1959 roku. Oprócz tego oferujemy też końcówki kablowe znanych niemal na całym świecie marek Cellpack, Eaton, czy Phoenix Contact.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium