Do czego służy rozdzielacz sieciowy? 

Zadaniem rozdzielacza sieciowego jest umożliwienie użytkownikowi podłączenia do sieci kilku urządzeń za pomocą jednego kabla. Rozdzielacze przydają się przede wszystkim użytkownikom końcowym instalacji elektrycznej, przez co można spotkać je zarówno w fabrykach, biurowcach, jak i obiektach użytku publicznego, jak również w domach prywatnych. Rozdzielacze pozwalają uniknąć zbędnego chaosu w najbliższym otoczeniu, ponieważ dzięki nim można korzystać z jednego kabla podłączając dwa urządzenia do sieci.

 

Oferta rozdzielaczy sieciowych w Zpradem.pl 

W naszym sklepie klienci znajdą dość duży wybór jeśli chodzi o rozdzielacze sieciowe. Oferujemy możliwość zakupienia poszczególnych produktów w większych zamówieniach, co jest szczególnie korzystne dla firm. Jakie rozdzielacze da się u nas znaleźć? Proponujemy między innymi: 

  • rozgałęźnik jednofazowy, potrójny, gumowy o stopniu ochrony IP 44, 
  • transparentny rozgałęźnik z trzema gniazdami, 
  • rozgałęźnik trójfazowy z trzema gniazdami i pokrywą, 
  • trójnik IP44 odpowiedni do CEE, 
  • reduktor gniazda przyczepy samochodowej do adapteru wtykowego, 
  • rozgałęźnik trójfazowy z pokrywą, trzema gniazdami i matowym wykończeniem powierzchni. 

Rozdzielacze to elementy, które sprawdzą się zarówno w fabrykach, jak i domach prywatnych. Rozwiązania te są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, a przy tym całkowicie bezpieczne. 

Rozdzielacze najlepszych producentów – trwałe i solidne rozwiązania dla każdego 

Wszystkie dostępne u nas elementy instalacji elektrycznej są bezpieczne i trwałe, a w trosce o dobro naszych klientów współpracujemy wyłącznie ze znanymi i cenionymi markami. W naszym sklepie konsumenci znajdą rozdzielacze firm takich jak: Legrand, Lena Lichting, PCE, Prolech czy Sez. Zakup produktu znanej firmy stanowi gwarancję bezpiecznego i długotrwałego użytkowania. Nasz sklep oferuje nie tylko bogaty wybór rozwiązań, ale tez atrakcyjne ceny. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium