Do czego służą mufy kablowe? 

Mufy kablowe to ważny element całego osprzętu kablowego, który pozwala na trwałe złączenie, rozgałęzienie lub zakończenie kabli, przy zachowaniu pełnej wytrzymałości miejsca styku. Mufy kablowe dobrze izolują również miejsce złączenia, dzięki czemu jest ono bezpieczne, a ryzyko awarii spada do minimum. Pył, wilgoć i wszystko, co mogłoby skrócić żywotność kabli, dzięki szczelności muf kablowych nie dostaje się do środka. Mufy kablowe dzielą się na kilka podstawowych rodzajów, z których każdy różni się przeznaczeniem i parametrami. Wśród wszystkich dostępnych opcji, najpopularniejsze są mufy termokurczliwe, żywiczne i taśmowe.

 

Najlepszej jakości mufy kablowe – bogaty wybór rozwiązań 

Sklep online Zpradem.pl oferuje bogaty wybór i najlepszej jakości mufy kablowe. Oferujemy mufy kablowe z solidnych materiałów, co daje gwarancję długotrwałego użytkowania. W naszym asortymencie dostępna jest między innymi: żelowa mufa przelotowa ze złączką śrubową, odporna na UV, bezhalogenowa mufa kablowa termokurczliwa, czy mufa żelowa wielokrotnego użytku o zakresie napięć 0,6/1kV. Wśród innych dostępnych opcji, znajdują się rozwiązania, takie jak: 

  • złączka kablowa hermetyczna ze złączami śrubowymi, 
  • puszka kablowa ze złączkami wago-compact, 
  • mufa żywiczna przelotowa z żywicy lanej – model ten nadaje się między innymi do łączenia kabli pod ziemią lub wodą, 
  • mufa kablowa skręcana, krótka z pięcioma przewodami, 
  • mufa przelotowa zimnokurczliwa, 
  • mufa termokurczliwa, przelotowa, ognioodporna bezhalogenowa. 

Bogaty wybór, jaki dajemy klientom sprawia, że każdy może nabyć rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom. Konsumenci znajda u nas mufy odpowiednie do łączenia kabli pod wodą, pod ziemią, w miejscach narażonych na działanie bardzo wysokich lub niskich temperatur. Wszystkie dostępne opcje wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu perfekcyjnie izolują kabel, chroniąc go przed zanieczyszczeniami, wilgocią oraz wyciekiem syciwa. 

Mufy kablowe najlepszych producentów – z kim współpracujemy? 

Każdy element instalacji, w tym mufy kablowe, stanowiące harmonijną całość z osprzętem kablowym, powinien być trwały i bezpieczny w użytkowaniu. W trosce o klientów udostępniamy im wyłącznie produkty znanych marek, takich jak rodzima firma ELEKTRO-PLAST Opatówek, będąca znanym i cenionym producentem sprzętu elektroinstalacyjnego, czy popularny na rynku CELLPACK lub Energy Partners cieszący się renomą wśród klientów w wielu krajach świata. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium