Czym są napędy elektryczne? 

Elementami instalacji, z którymi wiele osób ma kontakt na co dzień, są napędy elektryczne. Mechanizmy te można spotkać między innymi w różnego typu bramach przesuwnych. Napędy elektryczne składają się głównie z układu zasilającego, którego zadaniem jest przekształcenie pobieranej z sieci energii i dostarczenie jej do silnika, oraz silnika, który tę energię przekształca w mechaniczną. Oprócz tego w napędach elektrycznych znajduje się też urządzenie pędne, przekazujące energię z silnika bezpośrednio do zasilanej maszyny.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jakościowe napędy elektryczne – produkty w naszym sklepie 

W naszym sklepie Zpradem.pl znaleźć można sprawdzone i jakościowe rozwiązania, pochodzące z oferty najlepszych producentów. Oferujemy między innymi komplet napędowy do bram skrzydłowych o długości pojedynczego skrzydła z silnikowym modułem sterującym. Rozwiązanie to zostało wzbogacone o odbiornik fal radiowych. Interesującym wariantem jest też silnik krokowy Lexium o napięciu znamionowym 1 [V] 24 i napięciu znamionowym 2 [V] 36. 

Napędy elektryczne najlepszych producentów 

Sklep Zprądem.pl współpracuje wyłącznie ze znanymi markami, specjalizującymi się w produkowaniu różnego rodzaju elementów instalacji elektrycznej, co sprawia, że sprzedawane przez nas produkty są najlepszej jakości. Napędy elektryczne dostępne w naszym sklepie internetowym, to propozycje od firm takich jak Vidos, oraz znany niemal na całym świecie francuski Schneider Electric. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium