Czym są wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa? 

Wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa to urządzenia, które zatrzymują pracę maszyny, gdy osiągnie ona określony, zwykle górny limit. Znane są również jako wyłączniki bezpieczeństwa lub urządzenia zatrzymania awaryjnego.  

Wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa są jednymi z najważniejszych urządzeń zabezpieczających w maszynie. Przełączniki te służą do monitorowania pracy maszyn i wykrywania wszelkich niebezpiecznych ruchów lub działań. Jeśli wykryją błąd, wyłączniki bezpieczeństwa natychmiast zatrzymają maszynę, zanim jakiekolwiek szkody zostaną wyrządzone ludziom lub sprzętowi.

Wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa w sklepie Zpradem.pl 

Hurtownia Zpradem.pl to polska firma specjalizująca się w dostarczaniu oferty produktowej z zakresu automatyki przemysłowej, logistyki i energetyki. Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową, więc zaopatrzysz się u nas w dowolną liczbę sprzętu potrzebnego do twojej firmy. Dzięki szerokiej ofercie wyłączników krańcowych oraz akcesoriów niezbędnych do ich działania spełnimy oczekiwania każdego klienta.  

Sklep elektryczny oferuje m.in.: 

  • wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa bez blokady - ten krańcowy wyłącznik bezpieczeństwa służy do monitorowania i sterowania położeniem części mechanicznej lub maszyny, takiej jak zawór, przepustnica lub zgarniacz; posiada również styk wyjściowy do zdalnego monitorowania i/lub sterowania, 
  • łączniki magnetyczne bezpieczeństwa - służą do kontrolowania mocy w obwodzie elektrycznymw przypadku, gdy osoba podejdzie zbyt blisko, żadna moc nie będzie dostarczana do obwodu, 
  • wyłączniki krańcowe wolnoprzełączające - jest to urządzenie zabezpieczające, które wykryje położenie siłownika i automatycznie zatrzyma silnik elektryczny lub pneumatyczny zawór powietrza, gdy siłownik osiągnie koniec skoku. 

Wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa - wybierz najlepszych producentów 

Hurtownia elektryczna Zpradem.pl oferuje najlepsze produkty w niskich cenach. Oferta jest kierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw, które są zainteresowane i zakupami potrzebnych produktów w hurtowych ilościach. 

Zpradem.pl oferuje wyłączniki krańcowe bezpieczeństwa od jednych z najbardziej zaufanych marek na całym świecie, takich jak: Schneider Electric, Eaton czy Siemens. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium