Opcje przeglądania

Transformatory trójfazowe – co to za urządzenia? 

Transformatory trójfazowe działają na podobnej zasadzie, co ich jednofazowe odpowiedniki. Podstawową różnicą jest to, że w wersji trójfazowej muszą znajdować się minimum trzy przewody zasilające o przemiennym napięciu. Urządzenia te są stosowane na szeroką skalę w przemyśle. Transformatory trójfazowe w niskich cenach, znaleźć można w naszym sklepie elektrycznym, oferującym produkty znanych i cenionych producentów. 

Transformatory trójfazowe dla fabryk i sklepów – oferta Zpradem.pl 

Z racji tego, że to głównie przemysł ma zapotrzebowanie na mechanizmy takie jak transformatory trójfazowe, sprzedaż hurtowa prowadzona przez nasz sklep może okazać się korzystna dla firm. W naszym asortymencie dostępny jest transformator trójfazowy T3M16002 oraz transformator trójfazowy do regulacji prędkości 1,5 A o mocy znamionowej 500 [W], który został wyprodukowany, jako transformator separacyjny. Produkt ten jest dostępny w zestawie dwóch sztuk. 

Trwałe i solidne transformatory trójfazowe – współpraca ze znanymi markami 

Nasz sklep internetowy współpracuje wyłącznie ze znanymi markami, dzięki czemu można nabyć u nas najlepszej jakości transformatory trójfazowe w niskich cenach. Dostępne w asortymencie sklepu Zpradem.pl transformatory, pochodzą z oferty marki BREVE, specjalizującej się w wykonywaniu tego typu mechanizmów. BREVE jest owocem polsko-szwedzkiej współpracy - firma dostarcza na rynek wysokiej jakości urządzenia wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium