Wyniki wyszukiwania (znaleziono 20)

Adapter M45 2xKeystone klapki przeciwkurzowe biały z polem opisowym X-EAK02-B

Adapter M45 2xKeystone klapki przeciwkurzowe biały z polem opisowym X-EAK02-B

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 5907772603369
  • Indeks producenta: X-EAK02-B
5,30 PLN
  • Stan magazynowy: 40 szt.
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Osłonka na wtyk RJ45 niebieskia do kabli o dużej średnicy do 7,5mm X-ML-OD-BOOT-B /100szt./

Osłonka na wtyk RJ45 niebieskia do kabli o dużej średnicy do 7,5mm X-ML-OD-BOOT-B /100szt./

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 5907772593141
  • Indeks producenta: X-ML-OD-BOOT-B
42,00 PLN
  • Stan magazynowy: 4 opak.
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Szafa krosowa wisząca niedzielona 19 cali DIGITUS 9U 600x501x450mm czarna DN-W19 09U/450/B

Szafa krosowa wisząca niedzielona 19 cali DIGITUS 9U 600x501x450mm czarna DN-W19 09U/450/B

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 5907772592649
  • Indeks producenta: DN-W19 09U/450/B
325,60 PLN
  • Stan magazynowy: 2 szt.
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Szafa krosowa wisząca niedzielona 19 cali DIGITUS 6U 600x368x450mm czarna DN-W19 06U/450/B

Szafa krosowa wisząca niedzielona 19 cali DIGITUS 6U 600x368x450mm czarna DN-W19 06U/450/B

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 5907772592632
  • Indeks producenta: DN-W19 06U/450/B
296,30 PLN
  • Stan magazynowy: 1 szt.
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Szafa krosowa wisząca niedzielona 19 cali DIGITUS 4U 600x279x450mm czarna DN-W19 04U/450/B

Szafa krosowa wisząca niedzielona 19 cali DIGITUS 4U 600x279x450mm czarna DN-W19 04U/450/B

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 5907772592625
  • Indeks producenta: DN-W19 04U/450/B
254,00 PLN
  • Stan magazynowy: 3 szt.
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Adapter światłowodowy LC/LC duplex SM /ceramiczna ferrula/ niebieski DN-96007-1

Adapter światłowodowy LC/LC duplex SM /ceramiczna ferrula/ niebieski DN-96007-1

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 4016032335764
  • Indeks producenta: DN-96007-1
4,29 PLN
  • Stan magazynowy: 1 szt.
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Kabel światłowodowy uniwersalny 12 włókien SM 9/125 OS2 LS0H żółty DK-39121/2-U /bębnowy/

Kabel światłowodowy uniwersalny 12 włókien SM 9/125 OS2 LS0H żółty DK-39121/2-U /bębnowy/

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 5907772593073
  • Indeks producenta: DK-39121/2-U
2,99 PLN
  • Stan magazynowy: 1276 m
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien SM 9/125 OS2 uniwersalny LS0H DK-39081/2-U

Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien SM 9/125 OS2 uniwersalny LS0H DK-39081/2-U

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 8719605121394
  • Indeks producenta: DK-39081/2-U
2,67 PLN
  • Stan magazynowy: 1490 m
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35081/3-U /bębnowy/

Kabel światłowodowy uniwersalny 8 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35081/3-U /bębnowy/

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 5907772593875
  • Indeks producenta: DK-35081/3-U
6,30 PLN
  • Stan magazynowy: 2200 m
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Kabel światłowodowy uniwersalny 12 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35121/3-U /bębnowy/

Kabel światłowodowy uniwersalny 12 włókien MM 50/125 OM3 LSOH DK-35121/3-U /bębnowy/

Producent: ASSMANN
Seria: DIGITUS
  • Kod EAN: 5907772593899
  • Indeks producenta: DK-35121/3-U
7,60 PLN
  • Stan magazynowy: 1302 m
  • Wysyłamy w 24 godziny
  • Ilość:    
Produkty 1-10 z 20 (2 stron)