Producenci
Witamy w sklepie elektrycznym zpradem.pl

Zpradem.pl to internetowa hurtownia, w której możesz kupić sprzęt elektryczny najlepszych marek polskich i zagranicznych. Powstaliśmy nie tylko po to, aby dostarczać naszym klientom możliwie szerokiego wyboru produktów w najbardziej przystępnych cenach, ale również po to by im doradzać. Wysoka dostępność, szybka wysyłka i atrakcyjna polityka cenowa to jedno. Jednak zdajemy sobie sprawę, że szeroki wybór może wprowadzać w zakłopotanie, jeśli nie do końca wiemy, na jaki produkt się zdecydować. Dlatego właśnie nasi specjaliści mają za zadanie zadbać o to, aby jak najlepiej poznać twoje potrzeby i w fachowy sposób doradzić, który z produktów będzie w stanie najlepiej na nie odpowiedzieć.

Nasza historia

Nasza firma może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem. Swoje pierwsze krok na rynku stawialiśmy w 1987 roku. Pierwsze lata naszej działalności skupiały się na świadczeniu usług i robót elektrycznych. Naszymi klientami byli nie tylko odbiorcy prywatni, ale również małe zakłady państwowe i spółdzielcze czy odbiorcy strefy budżetowej. To doświadczenie okazuje się szczególnie pomocne dzisiaj. Bo jako elektrycy z wieloletnim stażem doskonale zdajemy sobie sprawę na co zwrócić uwagę dobierając najlepszy asortyment do naszego sklepu elektrycznego. Poza tym, potrafimy postawić się na miejscu naszych klientów i dużo łatwiej jest nam odczytać ich potrzeby.

Lata 90-te upłynęły nam pod znakiem ogólnokrajowych problemów z dostępem do materiałów niezbędnych do pracy elektryka. To właśnie ten czas uświadomił nam jak ważna jest niezależność w tym zakresie i posiadanie własnego zaplecza magazynowego z szerokim asortymentem. Tak też zrodził się pomysł o rozszerzeniu naszej dotychczasowej działalności o handel.

Rok 1995 okazał się dla nas prawdziwie przełomowy. To właśnie wtedy otworzyliśmy hurtownię elektryczną. Nasze produkty znajdowały swoich odbiorców nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również trafiały do odbiorców przemysłowych czy budżetowych. Z czasem staliśmy się dostawcą materiałów dla większych inwestycji w branży elektroinstalacyjnej. Nasz asortyment docierał również do firm zajmujących się aparaturami kontrolno-sterującymi, oświetleniem czy instalacjami odgromowymi.

Kilka lat temu podjęliśmy decyzję, że obok stacjonarnej hurtowni elektrycznej warto również zadbać o klientów internetowych. Tak właśnie narodził się sklep elektryczny zpradem.pl.

Nasza oferta

Dostarczanie klientom szerokiego wachlarza produktów to jeden z głównych celów naszej działalności. Dlatego w naszym sklepie możesz znaleźć kilkadziesiąt tysięcy różnych produktów oferowanych przez blisko 700 producentów. Wśród nich można znaleźć m.in. aparaturę elektryczną, gniazda, łączniki, kable, przewody, elektronarzędzia, mierniki czy rozdzielnie, które będą odpowiadały zarówno na potrzeby odbiorców prywatnych jak i profesjonalnych elektryków.

Szczególną uwagę poświęcamy wsparciu dla utrzymania ruchu, gdzie firmom współpracującym zapewniamy dostawy materiałów bardzo wyspecjalizowanych z małą dostępnością. Od przewodów zasilających i sterowniczy (Lapp, Helukabel, Bitner czy Telefonika) poprzez zabezpieczenia, sterowania i detekcję (Eaton, Schneider, Siemens, Phoenix Contact, Balluff) kończąc na rozłącznikach i osprzęcie SN i WN.

Dużą wagę przykładamy do tego, by zaproponować rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo i szybkość pracy. Właśnie dlatego w naszej ofercie można znaleźć krańcowe wyłączniki bezpieczeństwa czy przekaźniki bezpieczeństwa (Pilz, Sick) oraz duży dobór kabli w zależności od warunków pracy i przeznaczenia (tutaj duże wsparcie dla naszych klientów stanowi marka Lapp Kabel).

Nasz dział oświetlenia pomoże w ustaleniu odpowiedniej mocy (zgodnie z obowiązującymi normami), dobierze (do zakładanego budżetu) oraz zapewni wsparcie montażu (dla większych inwestycji) opraw oświetlenia ogólnego, awaryjnego, zewnętrznego jak i dekoracyjnego kończąc na basenowym oświetleniu z najwyższej półki (Lug, Plexiform, Beghelli , Es System, Spectrum, AquaForm, Artemide, Xal, Vibia).

Realizujemy również zlecenia na kompleksową obsługę oświetlenia hal przemysłowych, powierzchni biurowych, magazynów w tym wysokiego składowania, lotniska czy pokoje hotelowe.

Dodatkowo w katalogu naszych produktów pojawią się również takie kategorie jak elektronika użytkowa, domofony, alarmy, monitoringi, fotowoltaika czy ochrona odgromowa. Na każdym etapie realizacji zlecenia dbamy o zadowolenie klientów i staramy się sprostać ich wymaganiom nie tylko oferując najlepszy sprzęt elektryczny w najatrakcyjniejszych cenach, ale również jeśli chodzi o fachowe i profesjonalne doradztwo. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium